Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] laguna 3 coupe - awaryjne otwarcie drzwi

08 Lis 2018 07:04 387 10
  • Poziom 12  
    Mam następujący problem w Lagunie 3 coupe w aucie rozładował się akumulator a kluczyk z awaryjnego otwierania kręci się w kółko, czy jest jakiś sposób by otworzyć auto, mam dostęp do poduszek by odgiąć drzwi tylko problemem jest że tu nie są drzwi do samej góry tylko szyba chowa się w uszczelce której nie chcę uszkodzić.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 34  
    Ja bym próbował zdemontować podłogę silnika i podpiąć kable rozruchowe do masy i plus przy alternatorze lub rozruszniku.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 12  
    Z tym też odpada do samochodu nie ma kart i musze się dostać do środka by dorobić nową, a grot który pozostał i działał w tym samochodzie kręci się w kółko czyli coś się z wkładką stało
  • Poziom 43  
    kaczor2502 napisał:
    w aucie rozładował się akumulator
    kaczor2502 napisał:
    do samochodu nie ma kart

no to palił czy nie?? bo o co tu chodzi?
  • Poziom 38  
    A jesteś pewny, że nie ma w aucie dead-lock'a? Bo wtedy kicha do potęgi ósmej.

andrzej20001 napisał:
    no to palił czy nie?? bo o co tu chodzi?

Należy wierzyć, że pojazd kupiono legalnie bez kart. Np w UK można takie samochody tanio wyrwać - porzucone, nikt się nie przyznaje, w pełni legalne.
  • Poziom 43  
    Szyba 50zł , ja miałbym to w d......
  • Poziom 12  
    Auto paliło i jeździło jest zarejestrowane legalnie w Polsce. Jest to auto mojego sąsiada. Jakiś czas temu padł akumulator i w między czasie zaginęła jedyna karta, mimo że pozostał zapasowy grot. Kartę dorobię tylko problemem pozostaje otwarcie.
  • Poziom 38  
    Zobacz, czy jakiś magik się nie ogłasza w okolicy, że potrafi wejść do samochodu.
    Myślę, że na forum nikt się z tobą taką wiedzą nie podzieli, natomiast ktoś może bardzo chętnie wyświadczyć usługę za pewną kwotę, która z pewnością będzie niższa od koszów wstawienia szyby.
  • Poziom 43  
    Jakie koszty? Zdejmiesz tapicerkę sama szyba " na klik" wchodzi. Odkurzasz resztki szkła i gotowe. Szpenio od otwierania za 100 ci nie podjedzie w życiu.
  • Poziom 29  
    A nie masz w pakiecie assistance może awaryjnego otwarcia auta? Często jak masz holowanie to i z tym możesz zadzwonić, mówisz ze kluczyk zatrzaśnięty w aucie i tyle.
  • Poziom 12  
    Auto udało się otworzyć przy użyciu poduszek, nie rozbijając szyby