Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Czy można przywrócić kopię zapasową androida dwa razy?

08 Lis 2018 09:03 225 6
  • Poziom 18  
    Witam. Mam dość nietypowy problem. Mianowicie żonie zepsuł się stary telefon LG, który przestał się włączać a mi w tym czasie również padł dotyk w moim smartfonie. Więc kupiłem dwa nowe LG G6. Żonie spodobał się srebrny, ja wziąłem biały.
    Przywróciłem poprzez jej konto google jej dane ze starego padniętego LG. Miała tam sporo jakich zdjęć dokumetów. No ale kobieta zmienną jest i nagle stwierdziła że woli jednak biały. No to w swoim G6 zrobiłem zerowanie i od nowa zalogowałem się na jej konto google przywracając dane. Ale tutaj system zapytał czy chcę przywrócić dane ze starego padniętego LG czy może ostatnią kopię z nowego G6. Nie wiedziałem co wybrać więc wybrałem nową kopię myśląc że wrzuci mi wszystko łącznie z zawartością ze starego LG. Ale tak się nie stało. Po tym zabiegu mamy teraz na obu G6 jej konto google. Mało tego na jej srebrnej G6 (która teraz przeszła w moje ręce) też zniknęły te zdjęcia ostatnio przywrócone. I teraz zastanawiam się jak je odzyskać. Czy wyzerować znowu ten biały G6 (z którym się wymieniłem) i znowu przywrócić kopie ale tym razem wybierając opcję starej kopie z padniętego LG (o ile ona tam jeszcze jest)? Czy może została ona już bezpowrotnie stracona?
  • Moderator - GSM
    Możesz robić hardreset i przywracać do woli kopie z którego chcesz telefonu.
  • Poziom 11  
    vasteq napisał:
    Na komputerze zobaczę co mam na telefonie? Gdzie to dokładnie się sprawdza?

Wchodzisz na stronę contacts.google.com albo photos.google.com, logujesz się i widzisz kontakty/zdjęcia.