Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Projektor - Wyświetlanie wybranych elementów na projektorze

08 Lis 2018 13:19 657 6
  • Poziom 6  
    Witam,
    mam mały problem, nie mogę znaleźć rozwiązania.
    Do laptopa mam podłączony projektor. Został ustawiony tak by na projektorze była widoczna tylko tapeta ( bez wszystkich ikon, paska narzędzi itp.) a na laptopie całość. Chodziło o to by inne osoby nie widziały tego co robię na laptopie tylko to co chce pokazać.
    W przypadku gdy mam prezentacje w power poincie i kliknę pokaz slajdów widoczny jest on także na projektorze, gdy go zamknę wraca do początkowego stanu. Tu wszystko jest ok.
    Problem pojawia się gdy chciałbym pokazać na projektorze przykładowy film. Nawet gdy go powiększę na cały ekran na laptopie on się nie wyświetla na projektorze. Próbowałem rożnych odtwarzaczy i nic. Czy jest jakiś program który to załatwi lub jest opcja wyświetlania okienek na projektorze wybranych przeze mnie?

Pozdrawiam.
  • Poziom 39  
    Opcja "DUPLIKUJ" (win+P) nie działa jak chcesz?
  • Poziom 6  
    Tak działa duplikuj, tylko gdy jeszcze nie kliknę film na cały ekran cala reszta jest widoczna a tego chce uniknąć.
  • Poziom 42  
    Hmm, a nie wystarczy tylko przeciągnąć okno z filmem na "ekran" projektora i wtedy ustawić cały ekran?
    Na czas "przeciągania" wygodnie jest, kiedy okno z filmem jest co nieco zmniejszone.
    Ja tak oglądam filmy z laptopa na telewizorze i działa bez problemu. A czy TV czy projektor to przecież bez różnicy.
    W tym przypadku TV mam ustawiony jako "rozszerzenie pulpitu".