Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE40D6500 czy posiada MPEG 4

Erniiach 09 Lis 2018 21:05 63 5
  • #1 09 Lis 2018 21:05
    Erniiach
    Poziom 2  

Witam! Posiadam wyżej wymieniony telewizor i po podłączeniu go do kabla antenowego nie odbiera mi kanałów cyfrowych. Przez kilka dni odbierał mi tylko kilka kanałów analogowych a dzisiaj od godzin popołudniowych nie odbiera już zupełnie nic. Wcześniej w poprzednim mieszkaniu telewizor również z kabla nie odbierał żadnych kanałów cyfrowych, a więc moje pytanie czy posiada on MPEG 4? Ponieważ zastanawiam czy opłaca mi się kupować dekoder czy też przyczyna może być w czymś innym?

0 5
  • #2 10 Lis 2018 01:35
    mihal2002
    Poziom 43  

Erniiach napisał:
    kabla antenowego

Kabel to jest ziemny. Antenowy to PRZEWÓD.
    Erniiach napisał:
    Ponieważ zastanawiam czy opłaca mi się kupować dekoder czy też przyczyna może być w czymś innym?

To jest sygnał z anteny naziemnej czy z "Marsa"?
    Erniiach napisał:
    posiada on MPEG 4

A w instrukcji nie napisali?

czy posiada MPEG 4

Tak.

0
  • #3 10 Lis 2018 04:22
    Dziarski Hank
    Poziom 27  

@mihal2002 zamiast wylewać swoje frustracje i utrwalać stereotypy o "typowej Elektrodzie" wystarczyło mu napisać, że telewizor posiada odbiornik DVB-T i powinien normalnie odbierać program TV.

0
  • #5 10 Lis 2018 09:21
    Erniiach
    Poziom 2  

@mihal2002 w takim razie jak już tak to pięknie opisales to może wytłumaczysz dlaczego nie odbiera nic? Że ma odbiornik DVB-T to znalazlem ale nie wiem czy tam jest MPEG2 czy MPEG4. Nie wyszukuje żadnych kanałów z PRZEWODU antenowego.

0
  Szukaj w 5mln produktów