Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Renault Koleos - Jak podłączyć radio

Sieniek0916 10 Lis 2018 22:23 264 8
  • Renault Koleos - Jak podłączyć radio

Poziom 2  

Witam
    Zakupiłem radio 6CDC Unit 28184 JY00B ma tylko 1 gniazdo do podłączenia, w starym radiu mam 3 wtyczki,. Czy dam radę je w ogóle podłączyć u Siebie? Moze jakaś przejściówka, pomocy.

0 8
    Poziom 11  

Napisz lub pokaż (zdób zdjęcie) jak wyglądają wtyki w aucie.

0
    Poziom 43  
    Poziom 24  

Bez dodatkowych inwestycji nic z tego nie będzie. Kupiłeś panel do obsługi radia i zmieniarkę 6-płytową. Do tego aby to grało potrzebujesz drugiej puszki, w której znajduje się tuner i wzmacniacz m.cz oraz okablowania. Zwróć uwagę że w twojej puszce nie masz nawet gniazda na antenę radiową.

0
    Poziom 2  

Co muszę dokupić? Czy mogę prosić o jakieś foto, link?
    Jeżeli chodzi o wtyczki w aucie to jedna z zasilaniem, druga głośniki i trzecia id pilota.

0
    Poziom 24  

Poszukaj w google 28013JY00A.

0
    Poziom 2  

Znalazłem, a gdzie to fizycznie umieśić?

0
    Poziom 2  

Czy ktoś pomoże?

0
    Poziom 24  

Puszka o ile dobrze pamiętam powinna być w bagażniku po prawej stronie. Sądzę że największy problem będziesz miał z prawidłowym okablowaniem. Przewody głośnikowe i antenowy musisz przedłużyć do bagażnika i położyć nową wiązkę (to też musisz dokupić) łączącą tuner z bagażnika ze sterownikiem, który kupiłeś. Możesz również zrobić "małą partyzantkę" umieścić w schowku pasażera, ale w dalszym ciągu pozostaje kwestia przedłużenia instalacji i wiązki łączącej.

0