Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opis wszystkich kabli do radia Vectra...

cartball 31 Sie 2005 16:40 4118 5
  • #1 31 Sie 2005 16:40
    cartball
    Poziom 11  

Witajcie

Jestem szczęśliwym posiadaczem od tygodnia Vectry B. Na wstępie pozdro dla wszystkich miłośników tego modelu.

Mam mały problem, w aucie nie ma kostek iso, zostały wycięte. Potrzebuje dokładny opis kazdego z kabli bo chcem załozyć sobie jakiegoś radyjko Sony. Bardzo potrzebuje opisu wszystkich kabli do podłączenia rodioodtwarzacza ( łącznie z głośnikami ) bo wiszą mi one gołe a radyjko Sony leży. Bez tego opisu nie podłącze radyjka.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam
    cartball

0 5
  • #3 31 Sie 2005 19:50
    cartball
    Poziom 11  

tak na tej stronce jest troszke o podłączeniu ale w kostkach iso, mi chodzi o kolory kabli w vectrze B i ich opis , które od lewego , prawego głośnika itp.

HELP ! ! !

0
  • #4 31 Sie 2005 20:13
    Dee Jay Gucio
    Poziom 20  

Z tym nie ma problemu po prostu podajesz sygnał do jakichkolwiek dwóch kabli i sprawdzasz który głośnik gra

0
  • #5 01 Wrz 2005 02:09
    grzesiek_nysa
    Poziom 25  

Na tej stronce masz chyba opisane przewody zasilajace,ktore kable od glosnikow to sprawdz bateryjka 1,5 V albo zerknij pod glosnik,jak jest w miare latwy dostep do niego i po sprawie.

Pozdrawiam

2
  • #6 02 Wrz 2005 13:11
    slawekBB
    Poziom 12  

Nie proponuje podpiecia radia na "chybił trafił"
    Dee Jay Gucio-gratuluje pomysłu :D nie chciałbym podłączyć wyjscia głośnikowego do +12 i masy na pewno by wszystko grało na 102!

Kable zasilające sa jednokolorowe czerwony +12; brązowy - masa; szary +12 po włączeniu świateł; niebieski - czujnik drogi - wszystko z pamięci ;)
    reszty nie pamiętam jak Ci bardzo zależy mogę zobaczyc i opisac bowiem posiadam vectre.

Albo schemacik tak bedzie prosciej

Pozdrawiam

1