Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zestaw stereo R-N602 Yamaha + 683 S2 Bowers & Wilkins - warto kupić?

pawelend 11 Nov 2018 12:33 939 3
 • #1
  pawelend
  Level 8  
  Witam. Zastanawiam się nad kupnem zestawu stereo. Mój sprzęt to kino domowe (amplituner Onkyo TX-SR 307 + głośniki M-audio HTS-700 + subwoofer Jamo sub-260). Kolumny mają mało basu, ale ratuję się subwooferem. Teraz wolę chyba zestaw stereo, bo filmów i tak nie słucham na kinie. Ciągle mi czegoś za mało w tym zestawie, kiedyś kupiłem kolumny jamo C-405, basów było dużo, ale i tak mi czegoś brakowało i je sprzedałem. Początkowo myślałem, żeby dokupić 2 kolumny do amplitunera, ale trafiłem na taki zestaw https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/yamaha-r-n602-bowers-wilkins-683-s2.html
 • #2
  petrus
  Level 24  
  Dobry zestaw, nieporównywalny do obecnego jaki posiadasz, ale podobnych zestawów w tym budżecie jest kilkadziesiąt. Jeśli nie zamierzasz przesłuchać żadnego to strzelasz w ciemno - albo będzie pasował dźwięk albo nie.
 • #3
  bbobii
  Level 27  
  Co do kolumn to nie mam zastrzeżeń grają tak jak oczekujesz. Ale nie z tym amplitunerem.
  R-N602 jest na tyle słaby, że nie jest w sanie pokazać możliwości zestawu głośnikowego.
  Jednak ta cena jest bardzo dobra. W cenie kolumn masz jeszcze amplituner.
  Proponuje kupić zestaw i sprzedać amplituner i kupić coś porządnego do napędzania B&W.
 • #4
  pawelend
  Level 8  
  Dziękuję za odpowiedź. Już gdzieś czytałem że ten zestaw nie gra razem dobrze. Muszę się wybrać na odsłuch różnych zestawów. Wolałbym coś tańszego ale chciałbym wreszcie być zadowolony z jakości dźwięku.

  Dodano po 21 [minuty]:

  A jeśli chodzi o moje stare kolumny to jak wciskam membranę głośnika to guma zawieszenia łamie się i zgina jak kartka papieru i twarda jest ta guma . Jak grają głośniki to tego nie widać, chyba to jest koniec tych głośników.