Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Instrukcja do sterownika eurolite.

12 Lis 2018 22:04 525 5
  • Poziom 17  
    Poszukuję instrukcji do sterownika eurolite dmx operator 192. W google są jednak do innych niż ja mam. Chciałbym się dowiedzieć czy on ma wbudowany mikrofon czy podaje sie mu sygnał. Bo z tyłu jest gniazdo jack. Kolejna sprawa to na panelu jest klawisz fog więc zapewne można sterować wytwornicą dymu. Z tyłu są 2 gniazda 5pin. W zalaczniku dodam zdjecie sterownika. Instrukcja do sterownika eurolite.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Tu masz po angielsku, po polsku nie mogę znaleźć w swoich archiwach. W instrukcji masz opis złącza do dymiarki, ale na pulpicie nie widzę tego przycisku, jak podłączysz maszynę do dymu to zapali sie dioda czerwona (zasilanie) a po nagrzaniu pieca i gotowości do pracy zaświeci się zielona... wtedy po wciśnięciu przycisku FOG uruchomi się dymiarka. Jak coś to pytaj... a ja jeszcze poszukam po polsku.
    Z tym sterownikiem będzie tylko działać maszyna eurolita, i nie można jej sterowania wpisać do programu, tylko sterowanie ręczne.
  • Poziom 17  
    Jak ustawić by działało pod muzykę? Pewnie w instrukcji jest napisane ale do niej dopiero zasiąde pod wieczór. Czy żeby działało pod muzykę wystarczy zaadresować urządzenia i wciśniecie klawiszy od włączania efektów czy któryś suwqk musi być do góry?
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Najpierw musisz mieć zapisane konkretne sceny (kroki) pod guzikami (te nad suwakami), potem włączasz sterownik w tryb odtwarzania (AUTO/TAP/MUZA)
  • Poziom 17  
    Wszystko wyjaśnione.