Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Kamera cofania i nakładanie się obrazu z transmiterów, da się to zmienić ?

13 Nov 2018 08:16 345 2
  • Level 15  
    Coraz popularniejsze więc i coraz łatwiej o "zamieszanie".
    Już kilkukrotnie zdarzyło się, że parkując pojazd pod firmą nagle obraz zmieniał się na obraz z kamery innego pojazdu.
    Jak pewnie każdy się domyśla sprzęt został oparty o tani transmiter z serwisu aukcyjnego, prócz mnie kupiło jeszcze kilku kolegów i obraz się miesza strasznie.
    Ewidentnie każde z tych urządzeń działa na dokładnie tej samej częstotliwości/kodzie nie wiem czy to są transmitery analogowe czy cyfrowe.

Czy kogokolwiek z kolegów miał do czynienia z tym cudem i zmieniał częstotliwość/kanał działanie tak by nie kolidowała z innymi ?
    Poniżej foto sklepowego zestawu, oczywiście służę na życzenie zdjęciami płytek znajdujących się wewnątrz.

• Level 42  
    Wstaw zdjęcia płytek, może coś więcej się dowiemy.
  • Level 15  
    1. Nadajnik 1/2

2. Nadajnik 2/2 Układ: 6701 A713 PSB 44

3. Odbiornik 1/2 (ekran nie jest lutowany tylko zagniatany, jak uda mi się go zdjąć dodam zdjęcia bez osłony)

4. Odbiornik 2/2