Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Man tez 440 nie pobiera adblue - Przestał pobierać czynnik czasem traci na mocy

Autoreset 14 Lis 2018 01:21 168 5
  • #1 14 Lis 2018 01:21
    Autoreset
    Poziom 3  

Dodano po 59 [sekundy]:

Autoreset napisał:

Dodano po 57 [sekundy]:

Tutaj są kody błędów od czego zacząć i gdzie szukać przyczyny.

0 5
  • #2 14 Lis 2018 09:42
    svavecone
    Poziom 25  

Brakuje mi tutaj znacznikow daty :/ . Lecz wstepnie mozna podejrzewac ,ze czujnik NoX przestal dzialac i stad reszta bledow .
    Wykasuj bledy i zobacz ktory pojawi sie ponownie jako pierwszy po krotkiej jezdzie . Przyda sie podglad wartosci czujnika Nox podczas jazdy ( chyba ze blad jest staly )
    Wykonaj tez wszystkie mozliwe testy AdBlue , przede wszystkim wyjscie zasilania plynem adblue do wydechu .

0
  • #3 14 Lis 2018 09:47
    Autoreset
    Poziom 3  

Dodałem to wczora, i mam jeszcze jedno pytanie czy jest więcej niż jedna sonda na wydechu ? I Błędy są stałe

0
  • #4 14 Lis 2018 10:10
    svavecone
    Poziom 25  

Podejrzewam ze masz system 1 czujnik NoX i 2 czujniki temp. NoX rozpoznasz po sterowniku czujnika ,jest plaski prostokatny i dopiero od niego idzie przewod do czujnika podobnego do tradycyjnej sobdy lambda , czujnik umieszczony w katalizatorze/tlumiku. :) .

0
  • #5 14 Lis 2018 10:14
    Autoreset
    Poziom 3  

Ok. Auto dzisiaj z pracy przyjedzie to dam znac jakie efekty pracy osiągnąłem 😉

0
  • #6 14 Lis 2018 10:32
    svavecone
    Poziom 25  

Na poczatek odepnij wtyczke ...czesto sniedzieja piny oraz sprawdz zasilanie czujnika .

0