Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Test/Porównanie stacji lutowniczych KSGER T12 vs YiHUA 937D+ vs DIY RL1

lukaszd82 22 Nov 2021 15:29 48801 244
Tespol
    borygo1488
    Level 5  
    bambusfly wrote:
    W sumie post bez sensu.

Dlaczego bez sensu? Właśnie bardzo dobry ponieważ dla osób takich jak ja, nabywających nowego doświadczenia, jest w punkt. Można oczywiście ten post bardziej rozwinąć ale jakby dodać inne sprzęty to trzeba by było zmienić temat.
  • Tespol
    zgierzman
    Level 29  
    borygo1488 wrote:
    Dlaczego bez sensu?

Dlatego, że skoro tą stację kupiłeś, to po co Ci porównanie do innych? Już dokonałeś wyboru...

Porównania T12 do grotów grzanych pośrednio są dla tych, którzy dopiero szykują się do zakupu.
    Czy gdybyś przeczytał ten wątek wcześniej, zanim kupiłeś stację, to Twój wybór byłby taki sam?
  • Tespol
    PitD

VIP Meritorious for electroda.pl
    Z mojej 937D+ została tylko obudowa.
    Wyrzuciłem całe wnętrze i włożyłem zestaw z grotem T12.
    Komfort pracy o niebo lepszy.

Kto spróbował pracy z T12 nie wróci już do starej kolby.
    borygo1488
    Level 5  
    zgierzman wrote:
    borygo1488 wrote:
    Dlaczego bez sensu?

Dlatego, że skoro tą stację kupiłeś, to po co Ci porównanie do innych? Już dokonałeś wyboru...

Porównania T12 do grotów grzanych pośrednio są dla tych, którzy dopiero szykują się do zakupu.
    Czy gdybyś przeczytał ten wątek wcześniej, zanim kupiłeś stację, to Twój wybór byłby taki sam?

Fakt, masz rację że skoro kupiłem to po co mi porównanie ale jak Tobie wiadomo można odstąpić od zakupu w ..... ileś tam dni, bla, bla,bla i przepraszam ale nie chcę mi się za bardzo rozpisywać odnośnie aspektów prawnych. Druga, nieco obca do tego postu sprawa jest taka że mam znajomego który ma zamiar ze mną hobbystycznie zajmować się elektroniką a bardziej jego serwisem ponieważ ma wiedzę i tak samo jak ja pracował ze mną w firmie która się tym zajmowała z tym że było to 20 lat temu. Stąd mój post który chciałby mieć porównanie użytkowników i wiem, jak już stwierdziłem że masz rację co do bezsensowności ale tym bardziej mój błąd skoro nie rozwinąłem tematu bardziej o to że mój kumpel też się przymierza do kupna stacji lutowniczej za co co przepraszam.
    bambusfly
    Level 12  
    Przepraszam panowie za zamieszanie. Miałem napisany inny post, potem go edytowałem, bo stwierdziłem że jednak mało odnosi się do tematu. Wyszło, że oceniłem post kolegi odnośnie stacji. Mea culpa. Jedyny plus, że temat odżył na nowo.