Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat - Odczyt eeprom vw passat

15 Lis 2018 11:06 654 15
  • Poziom 3  
    Witam,
    mam problem, zostały zgubione kluczyki do mojego passata i mam nowy pasujacy gryf oraz czystą pastylkę, natomiast do zakodowania potrzebuję pinu immo, czy ktoś by mógł mi pomóc z odczytem?
    Z góry dzięki.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 22  
    Kolego nie pamiętam już , ale chyba ta grupa jest aktywna w immo 3.
  • Poziom 3  
    A czy ktos moze zna przyczyne dlaczego nir moge zakodowac nowego kluczyka mam nowa czysta pastylke id48 robie wszystko po koleji a caly czas wyskakuje mi ten blad... Robie:
    17- zest wskaźnikow
    11- logowanie
    10- adaptacja
    Kanal 21
    Nowa wartosc 2 i mam caly czas ten blad...
    VW Passat - Odczyt eeprom vw passat
  • Poziom 22  
    Rozumiem że miałeś jeden klucz i dorobiłeś sobie drugi , i stary się koduje a nowy nie ?
  • Poziom 32  
    1. wejdź w 17 - instrumenty
    2. wejdź w login - wklep login licznika poprzedzony zerem
    3. wejdź w adaptację 10 - wybierz 21 czyli kodowanie kluczyków
    4. wpisz liczbę kluczyków które chcesz zakodować i zatwierdź. Jeśli liczba kluczyków jest większa niż 1 to po chwili wyjmujesz ten kluczyk i wkładasz następny i włączasz stacyjkę, po chwili wyjmujesz ten i wkładasz następny. Procedurę kończysz wyjmując ostatni kluczyk ze stacyjki pod warunkiem ze liczba zakodowanych kluczyków jest równa liczbie wpisanej do adaptacji
  • Poziom 3  
    Niestety nie mam zadnego straego mialem na szczescie tylko wzor grotu wiec kupilem nowe klucze dopasowalem gryf i teraz mam dwa nowe klucze z czystymi transponderami... Transpordery sa ok bo wpierw kupilem dwa i myslalem ze moze uszkodzone sa ale z nowymi dwoma to samo... Nie da sie jakos ewentualnie wylaczyc albo spalic (zrobic zwarcie) by ominac immo, no chyba ze ktos ma pomysl co moze byc z tym bledem... Niestety podczas tej procedury co napisales wyskakuje ciagle blad i nic zrobic nie moge...
  • Poziom 22  
    Kolego mnie wychodzi że masz immo 1 i potrzebujesz pastylki Megamos ID13 a nie Cryptop ID48.
  • Poziom 32  
    Jaki masz licznik w tym passacie?z zielonym czy niebieskim podświetleniem
  • Poziom 3  
    Mam zielony licznik. czyli potrzebuje inna pastylkę?
  • Poziom 32  
    Sebaas napisał:
    Mam zielony licznik. czyli potrzebuje inna pastylkę?

Tak ID13
  • Poziom 3  
    Dzięki wielkie wszystkim! zamówione odpowiednie wciągu 48h przyjdą i dam znać czy się powiodło
  • Poziom 3  
    Witam,
    Tak przyznaje sie nie mialem czasu wejsc na forum musialem dojonczyc jeszcze pare rzeczy z sionikiem i zwiesc auto do PL. Sory ze po takim czasie ale kolega ma racje dziekuje wszystkim za pomoc jak by nie wy utknolbym z tym na dobre. Faktycznie mialem zla pastylke. Jeszcze raz dzieki i sory ze tak pozno...