Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Niestandardowe radio - Niestandardowe radio corolla verso kamery cofania

mnr0z 15 Nov 2018 13:54 801 4
    mnr0z
    Level 1  
    Witam.
    W mojej toyocie corolla verso 2007 radio fabryczne zakończyło swój żywot, w związku z tym chce wymienić je na nowe. Nie chce żadnych gotowych stacji gdzie cena nowego radia to jakieś 2000zl. Znalazłem jedno radio na amazon które pasuje idealnie. Problem w tym że nie mam pojęcia jak podłączyć fabryczne kamery do tego radia i czy jest to w ogóle możliwe bo wszystkie radia mają jedynie wejście chinch a u mnie są same kostki. Zna ktoś odpowiedź na mój problem?
    gold-game
    Level 21  
    Na początek poszukaj opisu wyprowadzeń w tym fabrycznym radiu. Jeżeli w to radio wchodzą analogowe sygnały z kamer, to wszystko się da zrobić. Na opisie wyprowadzeń trzeba szukać sygnału np ''video in''.
    tolo
    Level 34  
    Jakie masz teraz radio i co się z nim dzieje :?: Bo może łatwiej jest naprawić niż przerabiać instalację.
    Krzysztof Kamienski
    Level 43  
    @tolo Niczego nie trzeba przerabiać. Sa złącza - adaptery za kilkanaście złotych. Gorzej, gdybyś miał rozbudowaną instalację audio JBL ze wzmacniaczami w bagażniku np. Lexus.To jest przykład, natomiast złącza - adaptery do kamery cofania - ali express
    https://pl.aliexpress.com/item/Parking-Rear-C...erse-Convert-Cable-Adapter-For-Toyota-Camry-7

Niestandardowe radio - Niestandardowe radio corolla verso kamery cofania