Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy to coś groźnego? wirus?

schranz21 15 Lis 2018 20:41 150 9
  • #1 15 Lis 2018 20:41
    schranz21
    Poziom 8  

witam. cały czas wyskakuje mi taki komunikat. jak w załączniku. czy to jakiś wirus? bo nie bardzo wiem o co chodzi.

0 9
  • #4 15 Lis 2018 21:19
    Kolobos
    Spec od komputerów

Zainstaluj uBlock Origin do Chrome.

0
  • #5 15 Lis 2018 22:29
    schranz21
    Poziom 8  

ok zainstalowałem ale nadal to wyskakuje, a co z logami?

0
  • #6 15 Lis 2018 22:41
    Kolobos
    Spec od komputerów

Logi sa zbedne. W eset zapamietaj wybor i zablokuj.

0
  • #8 16 Lis 2018 08:21
    krzychupar
    Poziom 41  

W tym oknie, które wyskakuje zaznacz Zapamiętaj czynność dla tego certyfikatu i Blokuj.

0
  • #9 16 Lis 2018 13:33
    schranz21
    Poziom 8  

Proszę o bardziej wyczerpującą odpowiedź. Chodzi o to, że zrobiłem format ponieważ wcześniej też wyskakiwał taki komunikat+miałem włamanie na konto UBER (już zablokowane przez support ubera bo co parę godzin ktoś przejmował to konto, oczywiście po zmianach hasła itd., chociaż nie miałem tam podanej formy płatności na uber to nie wiem po co im to konto ) +próby logowania przez smtp do poczty email (w sumie nie wiem co się na niej dzieje do końca :) bo archiwum poczty cały czas mam z 11 listopada i nie wiem czemu nie chce pokazać nowych logów ). No i zrobiłem format, a tu po 20min od formata znowu ten komunikat i dalej archiwum logowania do poczty z 11 :). Wcześniej tak nie miałem i właśnie dlatego chcę się dowiedzieć czy to coś groźnego bo nie wiem już co się dzieje :).Dzięki z góry za pomoc, Logi w załączniku jak by ktoś chciał spojrzeć :) Bo mi to wygląda jak by coś chciało mi wyciągać hasła i loginy, a może mi się wydaje od tych wszystkich przygód :) .
    P.S. Zrobiłem jak kazałeś, ale prosił bym o bardziej wyczerpującą podpowiedź co to za wirus, jeśli to wirus :) bo jak widzicie miałem trochę problemów i nie wiem czy to koniec czy informatyków wołać :) Pozdrawiam

0