Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Honda Civic 1,8 2008 r - Jaka instalacja gazowa?

Tomasz0503 17 Nov 2018 17:18 960 6
    Tomasz0503
    Level 4  
    Witam serdecznie. Chciałbym się poradzić szanownych kolegów w sprawie założenia instalacji gazowej do Honda Civic 1,8 2008 rok produkcji przebieg 150 000 km. Jakie byłyby optymalne komponenty i jaka byłaby cena .Dziekuje i pozdrawiam.T
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    piachu1994
    Level 37  
    Najlepiej sterownik Stag, wtryskiwacze te z wyższej półki.
    Tomasz0503
    Level 4  
    Rozumiem. Prosiłbym może o cos więcej - tzn. jaki konkretnie sterownik staga, jakie wtryskiwacze i osprzęt. Dziękuje i pozdrawiam.
    Tomasz0503
    Level 4  
    Dziękuje bardzo za poradę. Proszę mi powiedzieć jaki byłby ewentualnie koszt takiej lub podobnej instalacji plus montaż. Dziękuje
    psooya
    Level 38  
    Poniżej 3000zł nawet nie montuj bo będą problemy, nie wiem jak 1,8 cierpi na zawory a jeśli cierpi to pasuje i ten problem opanować. Ja za 3k nie zamontuję i nie polecam poniżej tej kwoty (moje zdanie jest takie LPG nie jest jak VW - dla ludu).
    Pozdrawiam
    Tomasz0503
    Level 4  
    Witam ponownie. Instalacja założona. Mam mały problem. Oczywiście opada wskaźnik paliwa jak auto jedzie na gazie. Czytałem o jakiś emulatorach. Proszę mi powiedzieć o co dokładnie chodzi i co mam zastosować aby wskazówka nie opadała. Dziękuje i pozdrawiam.