Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Defender W10 Wykluczenia - nie można usunąć wpisów

JAZ999 18 Lis 2018 11:16 63 5
  • #1 18 Lis 2018 11:16
    JAZ999
    Poziom 5  

W Defenderze pokazały mi się wpisy wykluczające ze skanowania i usuwania plików dokonane przez malwer czy wirusy.
    A w Google nagle pojawiały mi się dziwne reklamy i strony (przy wyłączonej zaporze), choć Malwerbyt i ADWcleaner nic nie znajdowały.
    Wybieranie przycisku Usuń nie działa :(
    W sieci nie mogłem znaleźć nic rozsądnego, MS zaleca powrót do poprzedniego punktu przywracania :(
    Coś znalazłem w sieci o HKEY_LOCAL... ale nie mogłem do tego wrócić :(

Usuwanie jest proste :)
    Wchodzisz w edytor rejestrów i znajdujesz to:
    Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender\Exclusions\Paths
    Teraz możesz ręcznie usunąć wpisy Wykluczeń w Defenderze.

Powodzenia ;)

0 5
  • #3 18 Lis 2018 11:34
    JAZ999
    Poziom 5  

Sprawdziłem, pobrałem FRST, ale dla mnie ilość informacji z niego jest zabójcza :( i w sumie zbyt skomplikowana w stosunku do ręcznego usuwania jak u mnie.
    Jak znajdziesz rejestr HKEY... to reszta jest banalna, jak dostawa pizzy pod wskazany adres. Dzięki za ofertę pomocy. Poradziłem sobie sam i to sprzedaję innym. :) A na wszelki wypadek teraz w tle Kasp... zawija w te sreberka ;)

0
  • #4 18 Lis 2018 11:42
    krzychupar
    Poziom 41  

Poradziłeś sobie sam i nawet nie opisałeś jakim sposobem. Ale zamieść te logi może tam jeszcze jest coś do usunięcia.

0
  • #5 18 Lis 2018 11:53
    JAZ999
    Poziom 5  

Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka. Wszystko jest w pierwszym wpisie ;) - abym w przyszłości mógł to łatwo znaleźć .

0
  • #6 18 Lis 2018 11:56
    JAZ999
    Poziom 5  

Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka. Wszystko jest w pierwszym wpisie ;) - abym w przyszłości mógł to łatwo znaleźć .

Dodano po 2 [minuty]:

Zamknięte.

0