Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio 2din do 500zł - co polecacie?

18 Lis 2018 18:07 1872 4
  • Poziom 1  
    Witam, rozglądam się za radiem 2 din do 500zł najlepiej z GPS i na androidzie (choć niekoniecznie). Czy da radę dostać jakieś przyzwoite radio w tej cenie? Biorę też pod uwagę jakieś chińczyki. Bez płyt, ale by miał wejście aux, usb i bluetooth. Trochę tego jest ale nie mam pojęcia czy któreś jest warte zakupu. Czy możecie coś polecić? Pozdrawiam :)

ps. Co sądzicie o Blow AVH-9880?
  • Poziom 25  
    Różnicy dużej w tym przedziale cenowym nie ma. To wszystko sa chińczyki mające mniej więcej te same możliwości i jakość. W tym przedziale cenowym poszukałbym używanego, markowego sprzętu.
  • Poziom 4  
    JVC KW-X830BT. Napewno wniesie do auta dobra jakość dźwięku, a i przy okazji od mlodzi samochód i bedzie zauważone przez pasażerów.

Dodano po 6 [minuty]:

Za 500 stow kupisz radio każdej marki jaka jest na rynku i będzie ono spełniać twoje wymogi. Z palcem w dup.. zmiescisz się w trzech stówach(pionier, blaupunkt, JVC,
    do kenwooda czy alpiny musiał byś dorzucić jakieś 60 zł. Ale jak pisałem wcześniej JVC będzie się wyróżniać z tłumu a takie że wszystkie ale bez Blu.. można wyrwać za 360zl.
  • Poziom 25  
    Polgar27 napisał:
    JVC KW-X830BT. Napewno wniesie do auta dobra jakość dźwięku, a i przy okazji od mlodzi samochód i bedzie zauważone przez pasażerów.

Dodano po 6 [minuty]:

Za 500 stow kupisz radio każdej marki jaka jest na rynku i będzie ono spełniać twoje wymogi. Z palcem w dup.. zmiescisz się w trzech stówach(pionier, blaupunkt, JVC,
    do kenwooda czy alpiny musiał byś dorzucić jakieś 60 zł. Ale jak pisałem wcześniej JVC będzie się wyróżniać z tłumu a takie że wszystkie ale bez Blu.. można wyrwać za 360zl.

Aby na pewno? Autor tematu wspomina o GPS.
  • Poziom 2  
    Polecam chińskie radio MEKEDE. Osobiście korzystam z dedykowanego do VW z 9 calowym wyświetlaczem, android 8.1, bluetooth, wifi itp.
    Doskonale działa z google maps i innymi apk'ami, radio jest z rds'em i ma dobry dźwięk. Wifi działa stabilnie i pozwala na komfortowe przeglądanie internetu i oglądanie filmów.
    Miałem różne chińskie radia 2din, ale to jest godne polecenia i kosztowało niecałe 500zł. Miałem też radia 2din z kenwood'a i jvc ale osobiście uważam że jednak android robi dobrą robotę.

Obecnie takie radio 2din kosztuje ok.120USD z wysyłką z Niemiec przez aliexpress, czyli niecałe 460zł :)