Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Phulips - Brak av na pilocie

18 Lis 2018 19:57 174 19
  • Poziom 5  
    Witam mam tv Philips flatTV 32PF7321 i chodzi mi o to jak wlaczyc av chciał bym sobie pograć na xbox one. Mój problem to nie jest taki jak chyba wszystkich czyli jak wlaczyc bez pilota bo pilot mam ale jak ogólnie uruchomić bo na pilocie nie ma takiej opcji... Czyli tego telewizora z kreska
  • Poziom 11  
    A dlaczego akurat nie na hdmi tylko na AV ? Na AV obraz będzie do bani i nie ma porównania z hdmi !!!! To nie jest org pilot od tego tv !!!

Tutaj masz org pilot do tego tv Phulips - Brak av na pilocie
  • Poziom 5  
    Może i być hdmi tylko proszę powiedzcie mi jak to zrobić na tym pilocie. Czyli co teraz mam kupić uniwersalny pilot? I pytanie czy działaja Tr piloty na wszystkich modelach?
  • Poziom 5  
    Pilota oryginalnego nie mam bo ja kupiłem używany tv i z tym pilotem od gościa
  • Poziom 5  
    Nic z tego nie ma na kanałach.
  • Poziom 5  
    Dobrze wielkie dzięki za link myślałem że uda mi się to inaczej jakoś wlaczyc bez potrzeby kupowania pilota dzięki :)
  • Poziom 11  
    Widać taki model tv nie ma tych przycisków dodatkowych , nie ma za co
    Do xbox one to byś musiał kupić jakiś lepszy tv bo twój model to już swoje lata itp , czas na zmianę
  • Poziom 5  
    Dobrze dzięki :) a tego kupiłem parę dni temu za 100 euro uzywany
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    To dałeś trochę ciała nie powiem , byś drugie dołożył i kupił do 42 cali używanego w bdb stanie już jakiegoś leda i byś na tym lepiej wyszedł , Kupując tv dużo osób patrzy jaki to model , co potrafi , co ma itp
  • Poziom 5  
    Jest problem bp ja na elektronice się nie zman po prostu sprawdziłem Model chodził w holandi w podobnych cenach może trochę taniej ale ten w dobrym stanie jest bardzo dobrym wręcz i gościu mi na dodatek przywiuzl do domu. Raczej teraz kupię w media Markt tego postaram się może sprzedać.
  • Poziom 5  
    Okej dziękuję na pewno do Pana napisze

Dodano po 14 [godziny] 49 [minuty]:

Phulips - Brak av na pilocie czy oplaca sie?
  • Poziom 11  
    To są stare modele daj pan spokój ? Do jakiej sumy pan będzie szukał tv ? Ile ma mieć cali ? Do czego najbardziej będzie przeznaczany ? : granie , oglądanie sportu ? itp , Ma być full hd czy już 4k ?
  • Poziom 5  
    Do oglądania i tach trochę bardziej do grania nie musi być bardzo dobry musi byc w miarę dobry tak do 250 euro
  • Poziom 5  
    Za granicą w Holandii