Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 2007 - Zamek kierowcy wiecznie jako otwarty

18 Lis 2018 23:42 429 2
  • Poziom 9  
    Witam,

piszę z prośbą o podanie które przewody w/w samochodzie przy zamku odpowiadają za sygnał stycznika zamka. Kostka 6pin.

Problem leży w tym, że wszystko dobrze działa tylko wariuję zamek po stronie kierowcy i komputer widzi go jako otwarty. Co skutkuję wyświetlaniem komunikatu, jak i brakiem możliwości zamknięcie z pilota. Aby zamknąć auto, trzeba włożyć kluczyk do zamka cofnąć mocno do lewej i wówczas do prawej (czy też z pilota). I tak za każdym razem. Właściciel nie chcę kupować kolejnego zamka, tylko chcę zmostkować przewody od stycznika. (nic mi do tego).
    Nie mam dostępu do sedre peugeota, tylko do citroena i nie mam pewności czy instalacja jest taka sama bo zamki podobne.

W takim razie 307 2007 1.6 hdi wersja bez składanych lusterek i domykania szyb.
  • Poziom 9  
    Dzięki, dzięki sprawa ze stycznikiem obadana. Da się zrobić aby, nie wariował zamek jak i sypało komunikatami. Ale kosztem brakiem zamknięcia zamka kierowcy z poziomu pilota. Także udało się właścicielowi auta wyperswadować, że trzeba jednak następny zamek kupić. Na dobrą sprawę wystarczy wypiąć z kostki przewód 6230C i nie ma błędu, no ale jak w/w napisałem.