Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer Boxer-6750 na szynę DIN z nowym procesorem Skylake

ghost666 19 Lis 2018 10:16 291 0
 • Komputer Boxer-6750 na szynę DIN z nowym procesorem Skylake
  Firma Aaeon rozpoczęła sprzedaż swojego nowego komputera dedykowanego do montażu na szynie DIN. Model Boxer 6750 wyposażony został w procesor Intela szóstej generacji, dwa wyjścia na monitory i szerokie portfolio innych portów. Komputer pracować może pod kontrolą systemu operacyjnego z rodziny Linux. Model ten nadaje się do stosowania w trudnych warunkach - wysokiej temperatury i wibracji.

  Komputer wyposażono w dwa gigabitowe porty Ethernet, dwa porty USB w wersji 3.0 oraz cztery porty szeregowe. Nowa maszyna Aeona zamknięta jest w wytrzymałej obudowie o wymiarach 183 mm x 155 mm x 69 mm z zaczepem do szyny DIN na tyle obudowy. System wyposażono w dwurdzeniowy procesor szóstej generacji od Intela (Skylake) z serii U. Zamawiając komputer można wybrać pomiędzy taktowanym zegarem 2,3 GHz procesorem Core i3-6100U lub taktowanym zegarem 2 GHz układem Celeron 3955U. Każdy z nich charateryzuje się TDP wynoszącym około 15 W.

  Komputer Boxer-6750 na szynę DIN z nowym procesorem Skylake
  Komputer Boxer-6750 na szynę DIN z nowym procesorem Skylake
  Boxer-6750 obsługuje do 16 GB pamięci RAM typu DDR4-2133. W systemie znajdziemy dwie zatoki 2,5 cala na dyski SATA oraz opcjonalnie dyski z interfejsem mSATA. Dodatkowo na jednym ze slotów mini-PCIe zamontować można dysk mSATA.

  Na płycie głównej znajdziemy także miejsce na moduł komunikacji bezprzewodowej, miejsce na kartę SIM oraz otwory na wyprowadzenie anten, jeżeli zdecydujemy się na montaż w komputerze karty PCIe do obsługi Wi-Fi i/lub sieci 3G.

  Komputer Boxer-6750 na szynę DIN z nowym procesorem Skylake
  Komputer posiada parę pełnowymiarowych portów Ethernet o prędkości jednego gigabajta oraz dwa złącza USB w wersji 3.0. Dodatkowo system wyposażono w cztery porty szeregowe, obsługujące komunikację RS-232/422/485. Komputer wyświetlać może obraz na dwóch monitorach - jednym podpiętym przez VGA, a drugim przez HDMI.

  Komputer zasilany jest napięciem stałym o szerokim zakresie napięć od 9 V do 30 V. Wyposażony jest w zabezpieczone złącze zasilania, fizyczny przycisk power i LED pokazujący stan zasilania. Komputer pracować może w szerokim zakresie temperatur od -20°C do 60°C przy zachowaniu przepływu powietrza. Jest odporny na wibracje do 3 Grms pzy zastosowaniu dysku SSD (w zakresie 5 HZ - 500 Hz) lub 1 Grms przy zastosowaniu dysków talerzowych.

  Boxer-6750 dostępny jest już w sprzedaży prze stronę producenta. Niestety nie podano oficjalnej ceny tego komputera,

  Źródło: http://linuxgizmos.com/rugged-din-rail-pc-taps-skylake-u/

 • Mitronik