Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra C 1,9 CDTI 120KM - Przewody złącza OBD

19 Lis 2018 13:24 267 4
  • Poziom 12  
    Witam. Kupiłem niedawno auto i zauważyłem jakieś dodatkowe przewody dołączone do złącza diagnostycznego (totalna fuszerka). Z tego, co się zdążyłem zorientować były to dodatkowe przewody dołożone po wymianie wyświetlacza i właśnie z nim się łączyły. Po ich odłączeniu nie zauważyłem żadnych zmian, więc je usunąłem a zostały tylko końcówki przewodów w gnieździe OBD z którymi nie wiem, co mam zrobić. Niestety nie widzę, czy były odcięte z oryginalnej wiązki, czy były tylko dokładką. Czy może powinienem je zostawić. Proszę o pomoc i poradę.

• Poziom 35  
    Zobacz czy masz diagnoze z wyświetlaczem , a Twoje wątpliwosci się wyjaśnią
  • Poziom 12  
    Wyświetlacz wydaje mi się, że działa prawidłowo. Pokazuje spalanie, prędkość i komunikaty z radia.
  • Poziom 35  
    Pisze byś sprawdził komunikację z urządzeniem diagnostycznym
  • Poziom 12  
    misiek-888 napisał:
    Pisze byś sprawdził komunikację z urządzeniem diagnostycznym

Niestety na chwilę obecną nie mogę tego sprawdzić. Bardzo proszę o wyjaśnienie mi po co mogły służyć te przewody i czy bez nich będę mógł diagnozować usterki w aucie.

Dodano po 1 [godziny] 41 [minuty]:

Czy naprawdę nikt i nic w tym temacie nie wie? To może chociaż ktoś wie, ile kabli powinno być w gnieździe diagnostycznym Vectry C GTS, 1.9 CDTI 120KM z 2004 roku, radio cdr2005, klima manualna?