Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zielona, powiększająca się plama na wyświetlaczu telefonu Samsung Galaxy J5.

19 Nov 2018 21:59 4272 1
  • Level 1  
    Witam, trzy dni temu po przebudzeniu gdy odblokowałam telefon zauważyłam małą fioletową plamę w dolnym lewym rogu wyświetlacza. Zdziwiło mnie to, ponieważ w nocy gdy korzystałam z telefonu to jej nie było. Z początku nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo, ale z dnia na dzień plama zaczęła się stopniowo powiększać i zmieniła kolor na zielony. Widoczna jest szczególnie przy dużej jasności ekranu oraz na jasnym tle, na ciemnym jest niewidoczna. Telefon mi nie spadł w ostatnim czasie, nie miał kontaktu z wodą, więc nie wiem czym może być to spowodowane. Jest na gwarancji, jednak martwi mnie fakt, że od kilku miesięcy mam w górnym prawym rogu pęknięcie i nie wiem czy w takim przypadku zostanie przyjęty na gwarancję, mimo, że pęknięcie nie ma nic wspólnego z ową plamą :/ Czy miał ktoś podobną sytuację ?
  • Level 37  
    Uszkodzony wyswietlacz, do wymiany caly front. Z biegiem czasu "plama" bedzie sie powiekszac i obejmie caly wyswietlacz. Nie podlega gwarancji chocby ze wzgledu na pekniecie. Warto zgrac sobie dane poki cokolwiek na ekranie widac bo czasem to kwestia kilku godzin, czasem kilku dni, ale na poprawe nie ma co liczyc.