Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Bosch WTG86400PL Serie 6 Avant - suszarka kondensacyjna bez pompy ciepła

20 Lis 2018 14:37 1074 1
  • Poziom 6  
    Witam,
    mam już sprecyzowany wybór suszarki Bosch WTG86400PL Serie 6 Avantixx, po odczytaniu sporej dawki informacji, zdecydowałem się na kondensacyjną bez pompy ciepła (zależy mi na oddawaniu ciepła do nieogrzewanej i nie planowanej do wykończenia w najbliższych latach łazience nr 4 , obecnie temp. ok +10 C) model ma czujnik wilgotności, zabrudzenia filtra i łatwy dostęp do wymagających czyszczenia elementów.
    Mam wszakże pytanie: bardzo zależy mi na możliwości podłączenia suszarki do inst. kanalizacyjnej tak jak pralki, czy suszarka ma możliwość podpięcia do węża odprowadzającego wodę z suszenia czy tylko pojemnik w instrukcji tego nie opisano. Z pojemnikiem musiałbym biega ć po schodach na inną kondygnację bo na tej nie mam gdzie wylać.
  • Poziom 6  
    istnieje możliwość podłączenia suszarki WTG86400PL do kanalizacji, w tym celu należy dokupić zestaw z wężem jako wyposażenie dodatkowe. Symbol zestawu to WTZ1110. W celu zamówienia należy skontaktować się z Call Center:
    801 – 191 – 534
    22 572 76 00 wew. 3
    Callcenter.lodz(malpa)bshg.com

Pozdrawiamy serdecznie,
    Zespół Bosch Home