Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Bosch WTG86400PL Serie 6 Avant - suszarka kondensacyjna bez pompy ciepła

marioIII 20 Nov 2018 14:37 1848 1
    marioIII
    Level 7  
    Witam,
    mam już sprecyzowany wybór suszarki Bosch WTG86400PL Serie 6 Avantixx, po odczytaniu sporej dawki informacji, zdecydowałem się na kondensacyjną bez pompy ciepła (zależy mi na oddawaniu ciepła do nieogrzewanej i nie planowanej do wykończenia w najbliższych latach łazience nr 4 , obecnie temp. ok +10 C) model ma czujnik wilgotności, zabrudzenia filtra i łatwy dostęp do wymagających czyszczenia elementów.
    Mam wszakże pytanie: bardzo zależy mi na możliwości podłączenia suszarki do inst. kanalizacyjnej tak jak pralki, czy suszarka ma możliwość podpięcia do węża odprowadzającego wodę z suszenia czy tylko pojemnik w instrukcji tego nie opisano. Z pojemnikiem musiałbym biega ć po schodach na inną kondygnację bo na tej nie mam gdzie wylać.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    marioIII
    Level 7  
    istnieje możliwość podłączenia suszarki WTG86400PL do kanalizacji, w tym celu należy dokupić zestaw z wężem jako wyposażenie dodatkowe. Symbol zestawu to WTZ1110. W celu zamówienia należy skontaktować się z Call Center:
    801 – 191 – 534
    22 572 76 00 wew. 3
    Callcenter.lodz(malpa)bshg.com

Pozdrawiamy serdecznie,
    Zespół Bosch Home