Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

powrót do ustawień fabrycznych tv

20 Lis 2018 20:48 2694 10
  • Poziom 3  
    Ustawiłam pin do ustawień i kanałów tv w telewizorze toshiba 32w3733dg, jak moge powrócic do ustawień fabrycznych.
    W instrukcji nic nie ma i kompletnie zgłupiałam. Pomóżcie
  • Poziom 3  
    Widziałam to tylko problem polega na tym że z poziomu menu nie wejde bo krzyczy pin juz na tym etapie
  • Poziom 33  
    anielka123 napisał:
    z poziomu menu nie wejde bo krzyczy pin juz na tym etapie

No to w czym problem?
    anielka123 napisał:
    Ustawiłam pin do ustawień i kanałów tv w telewizorze toshiba 32w3733dg

To przecież wiesz jaki ustawiłaś, wpisać i gotowe.
  • Poziom 3  
    Problem polega na tym że nie pamiętam, próbowałam juz wszystkich kombinacji i nic.
    gdybym go pamiętała nie prosiłabym o pomoc, ogarniam sie troche technicznie :-)
  • Poziom 33  
    anielka123 napisał:
    Problem polega na tym że nie pamiętam, próbowałam juz wszystkich kombinacji i nic.
    gdybym go pamiętała nie prosiłabym o pomoc, ogarniam sie troche technicznie :-)

No zdarza się, :cry: a może telewizor miał/ma innego właściciela i celowo jest zabezpieczony np. przed nieletnimi a Ty tylko chcesz się do niego "dobrać"... :sm31:
  • Poziom 3  
    Sprawdziłam i ten pin ale nie wchodzi.
    Telewizor jest mój i to ja w przypływie chwili zablokowałam córce dostęp. Ustawiłam blokadę do wieku. Ponieważ nie było podłączonej kablówki kanały które odbierały nie miały potrzeby wpisywania PINu i po prostu zapomniałam cóż mądrego wymyśliłam . Chyba konieczna będzie wizyta w serwisie jednak.
  • Poziom 3  
    Niestety nie ma takiej możliwości

Dodano po 1 [minuty]:

Sprawdziłam i zadnym sposobem nie da sie tego zrobić
  • Poziom 21  
    anielka123 napisał:
    Telewizor jest mój i to ja w przypływie chwili zablokowałam córce dostęp.
    Tak się kończy takie cudowanie, że rodzice zapominają. Ja zapomniałem wszystkie PIN-y, zbędnie przymusowe mam na 000000 lub 1111 itp. Jeśli już mam coś potrzebne to zapisane.

anielka123 napisał:
    Możliwości jest ZALEDWIE 10000, nie próbowałaś wszystkich.

Policz sobie do 10 tys od 0000 do 9999 i po problemie. To średnio z 10 godzin (a jeśli PIN 1xxx to dużo mniej). Kwestia jest co TV na to powie, bo tu są różne metody w różnych sprzętach od zero zabezpieczeń do trwałej blokady po 3 próbach.