Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Accord VIII montaż świateł do jazdy dziennej DRL

20 Lis 2018 21:49 1734 10
  • Poziom 10  
    Witam zainteresowanych moim tematem.Otóż pacjent to Honda Accord 8 2009r.Chciałbym zamontować do tego auta lampy DRL do jazdy dziennej,ale co mnie zastanawia dlaczego są tylko 2 przewody zamiast 3.Instrukcja na pudełku jest ale nie jestem asem i nie wiem jak dokładnie podłączyć to ustrojstwo.Mam w aucie seryjne załączanie świateł.Proszę o sugestie porady.
  • Poziom 10  
    Dostałem za darmo więc nie wydziwiałem.Ok czy jakieś są godne polecenia?Na co uważać kupując lampy DRL? prócz homologacji
  • Poziom 43  
    Swego czasu w tych Accordach montowałem dzienne w stylu czujników parkowania czyli po pięć oddzielnych lampek obok obrysu przeciwmgielnego, bardzo ładnie się to komponowało w tym zderzaku i wyglądało jak oryginał. Zestaw chyba Helli kosztował coś w okolicy 350 zł.
    Coś w tym stylu:
    Honda Accord VIII montaż świateł do jazdy dziennej DRL
  • Poziom 29  
    Światła dwuprzewodowe drl działają na zasadzie detekcji uruchomienia silnika po wykryciu 14,4V. Podłącz, to się przekonasz. Od siebie mogę polecić moduł "dziennych z długich" Nie szpecimy przodu samochodu plastikiem który po 2 latach będzie matowy i odstaje wyglądem od reszty. No i świecą na pewno lepiej
  • Poziom 10  
    Z całym szacunkiem technologia świateł dziennych DRL zbytnio nie odbiega od tych kupionych za 100zł.Światła Hella wyglądają interesująco ale w moim przekonaniu cena się bierze z księżyca.Bardziej skłaniam się do światełek prostokątnych wysokość 25mm,długości 150mm
  • Poziom 10  
    Takowy przekażnik,kostkę do niego też posiada, jak postąpić dalej z montażem

Dodano po 37 [minuty]:

oznaczenia na przekażniku
    85
    86
    87
    87a
    30 przekażnik to Lexton lxp429
  • Admin grupy komputery
    1 - Sprawdzić, czy lampy DRL faktycznie włączają się po wykryciu wzrostu napięcia.
    2 - Sprawdzić, czy w Accordzie masz sterowanie plusem, czy minusem w lampach - pytam, bo nie wiem jak w tym modelu, ale w starszych było sterowanie minusem.
    3 - Uzupełnić w/w informacje w temacie, to można wtedy rozrysować schemat.