Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Formula force EX nie chcę odczytać sterownika

Arek1212123 21 Lis 2018 20:29 138 2
  • #1 21 Lis 2018 20:29
    Arek1212123
    Poziom 2  

Witam. Tak jak w temacie, a mianowicie

Jestem posiadaczem tej kierownicy. Problem polega na tym, że po podłączeniu kierownicy komputer po wejściu w start\urządzenia i drukarki widzi Logitech Formula force RX. Praktycznie kierownice te same ale w grach nie można ustawić dobrze kierownicy i dzieją się dziwne rzeczy podczas rozgrywki.

Sterownik odinstalowałem w Menadżerze urządzeń lecz po ponownym podłączeniu komputer sam instaluje to samo.
    Ściągnąłem sterownik z oficjalnej strony logitecha i również nic.
    Gdy odinstaluje przy podłączonej wyskakuje mi ona w nieokreślonych lecz jako RX.

Z góry dzięki za pomoc :D Logitech Formula force EX nie chcę odczytać sterownika
    Logitech Formula force EX nie chcę odczytać sterownika Logitech Formula force EX nie chcę odczytać sterownika

0 2
  • #2 23 Lis 2018 07:06
    dawsawus
    Poziom 2  

Hej.
    U mnie na Windowsie 10 działo się tak samo. Udało mi się zainstalować sterownik logitecha w ustawieniach przycisków, pedałów testy wychodziły ok, ale w gry nie rozpoznawały odczytów prawidłowo. Np. gaz do oporu to był wył. hamulec, skręt w lewo to była jazda prosto, i inne niespodzianki. Sporadycznie zadziałało prawidłowo. W końcu się poddałem.

0
  • #3 23 Lis 2018 20:48
    Arek1212123
    Poziom 2  

No to podobny problem. Dodam, że sprawdzałem inną kierownicę i problem ten sam (Tracer Zonda) Sterownik z płytki wieć wydawałoby się że jest ok. a jest to samo. Najdziwniejsze jest to że np w ETS 2 Logitech działa prawidłowo lecz gra odczytuje jako RX. Natomiast w przypadku obu kierownic czy tej czy tej podłączonej Farming simulator 19 zawiesza się a gdy odepnę całkowicie z usb nic się nie dzieje

0