Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Logitech Formula force EX nie chcę odczytać sterownika

Arek1212123 21 Nov 2018 20:29 1224 2
    Arek1212123
    Level 2  
    Witam. Tak jak w temacie, a mianowicie

Jestem posiadaczem tej kierownicy. Problem polega na tym, że po podłączeniu kierownicy komputer po wejściu w start\urządzenia i drukarki widzi Logitech Formula force RX. Praktycznie kierownice te same ale w grach nie można ustawić dobrze kierownicy i dzieją się dziwne rzeczy podczas rozgrywki.

Sterownik odinstalowałem w Menadżerze urządzeń lecz po ponownym podłączeniu komputer sam instaluje to samo.
    Ściągnąłem sterownik z oficjalnej strony logitecha i również nic.
    Gdy odinstaluje przy podłączonej wyskakuje mi ona w nieokreślonych lecz jako RX.

Z góry dzięki za pomoc :D Logitech Formula force EX nie chcę odczytać sterownika
    Logitech Formula force EX nie chcę odczytać sterownika Logitech Formula force EX nie chcę odczytać sterownika
    dawsawus
    Level 2  
    Hej.
    U mnie na Windowsie 10 działo się tak samo. Udało mi się zainstalować sterownik logitecha w ustawieniach przycisków, pedałów testy wychodziły ok, ale w gry nie rozpoznawały odczytów prawidłowo. Np. gaz do oporu to był wył. hamulec, skręt w lewo to była jazda prosto, i inne niespodzianki. Sporadycznie zadziałało prawidłowo. W końcu się poddałem.
    Arek1212123
    Level 2  
    No to podobny problem. Dodam, że sprawdzałem inną kierownicę i problem ten sam (Tracer Zonda) Sterownik z płytki wieć wydawałoby się że jest ok. a jest to samo. Najdziwniejsze jest to że np w ETS 2 Logitech działa prawidłowo lecz gra odczytuje jako RX. Natomiast w przypadku obu kierownic czy tej czy tej podłączonej Farming simulator 19 zawiesza się a gdy odepnę całkowicie z usb nic się nie dzieje