Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Ekspres DeLonghi 23.450 - brak ci郾ienia

21 Lis 2018 21:07 780 6
  • Poziom 3  
    Witam, mam problem z ekspresem DeLonghi 23.450; nie spienia mleka ani nie robi kawy, woda leci dos這wnie kroplami. Czyta貫m sporo o wadliwych elektrozaworach, ale patrz帷 na w篹e to nie wydaje mi si, 瞠 tu le篡 problem, mimo to chcia豚ym oba sprawdzi. Czy kto m鏬豚y powiedzie jak to zrobi?
  • Pomocny post

Specjalista AGD
    O tak dzia豉:

https://youtu.be/2A8SvqM8nsg

Nie ma takowej 豉twej metody sprawdzenia.
    Pod陰czy na kr鏒ko i sprawdzi szczelno嗆 oraz dro積o嗆 w ka盥ym kierunku.
  • Poziom 3  
    Zaw鏎 g鏎ny reaguje na napi璚ie, co jeszcze mo瞠 dawa taki efekt je瞠li uk豉d jest drozny?

Dodano po 14 [godziny] 45 [minuty]:

Cisnienie ukladu kawy przywr鏂one, t這k termobloku przeszedl remont razem z zaparzaczem. Teraz wyszlo ze jednak rowniez nie spienia. Na kr鏒ko pod陰czony dolny elektrozaw鏎 dzia豉 poprawnie, zamyka i otwiera na stole, a w ekspresie po nacisnieciu na gor帷 wode nie ma cisnienia a zaw鏎 chodzi coraz g這sniej. Problem bedzie ze sterowaniem czy z samym zaworem?
  • Poziom 3  
    Spieniacz nie dzia豉 przez wadliwy dolny elektrozaw鏎, niestety jego awaria doprowadzi豉 do wzrostu ci郾ienia i uszkodzenia grza趾i przep造wowej(p瘯豉). Oba elementy wymienione, wszystko dzia豉.
  • Poziom 3  
    Gruntowne czyszczenie zaparzacza i t這ka przywr鏂i這 dro積o嗆 wody, a w kwestii spieniacza pomog豉 wymiana dolnego elektrozaworu. Zauwa篡貫m, 瞠 kawa wychodzi do嗆 s豉ba, fusy zachowuj kszta速 kr捫k闚, ale s jakby zbyt cienkie. U篡wa貫m kilku ekspres闚 i na moje oko maj po這w obj皻o軼i ni konkurencja. Czy rozregulowa貫m zaparzacz, b康 mog貫m pope軟i jaki b陰d przy skladaniu t這ka, kt鏎y skutkowa豚y czym takim?
  • Pomocny post

Specjalista AGD
    Therrax napisa:
    .....Czy rozregulowa貫m zaparzacz, b康 mog貫m pope軟i jaki b陰d przy skladaniu t這ka, kt鏎y skutkowa豚y czym takim?

To cz瘰ty objaw po gruntownym czyszczeniu, wszystko nagle zaczyna chodzi g豉dko i bez opor闚- elektronika si troch gubi ale po kilkunastu 豉wach powinno skorygowa czas pracy m造nka.