Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suszarka i pralka do szafy 45 cm głębokości

Szikikaka 22 Nov 2018 07:44 1401 1
Bosch
    Szikikaka
    Level 1  
    Witam serdecznie. Chcę kupić suszarkę oraz pralkę do ubrań lecz ogranicza mnie pojemność szafy - max 45 cm. Wolę aby były to osobne urządzenia a nie kombajn. Żona nastawiła się na topowy model Boscha lecz niestety firma nie produkuje wersji slim :/ ze względu na umiejscowienie sprzętu w szafie zmuszony jestem na technologie pompy ciepła. W internecie znalazłem tylko 2/3 sensowne modele - Candy i Hoovera. Co możecie polecić swierzakowi w tym temacie? Cena do ok. 3500 zł za suszarkę za pralkę do 2000 zł.
    Ps. Mnie zależy na niskich kosztach eksploatacji w tym ewentualnych napraw po okresie gwarancji
    Żonie zaś na bajerach typu mnogość programów ect.
  • Bosch
    PanAGD
    Level 23  
    Szikikaka wrote:
    Chcę kupić suszarkę oraz pralkę do ubrań lecz ogranicza mnie pojemność szafy - max 45 cm

O ile zakup pralki na taką głębokość nie stanowi problemu, o tyle suszarkę z pompą ciepła ciężko będzie wybrać.

Szikikaka wrote:
    W internecie znalazłem tylko 2/3 sensowne modele - Candy i Hoovera. Co możecie polecić swierzakowi w tym temacie? Cena do ok. 3500 zł za suszarkę za pralkę do 2000 zł.
    Ps. Mnie zależy na niskich kosztach eksploatacji w tym ewentualnych napraw po okresie gwarancji

Jeśli chodzi o sprawy serwisowe, to Candy i Hoover nie jest orłem w tej dziedzinie, i czasami różnie bywa z częściami i dostępnością. Candy także nie ma wymiennych łożysk. Nie wiem jak Hoover, bo nie znam modelu.