Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Grundfos Presscontrol PC15 możliwość regulacji ciśnienia

22 Lis 2018 14:01 141 1
  • Poziom 33  
    Witam.
    Mam koledzy taki problem, mam na układzie zamontowany sterownik pompy głębinowej Grundfos Presscontrol PC15 i bardzo wysoko on mi trzyma ciśnienie, bo 0d 4,5 do 5,5 Bara. I teraz mam pytanie - czy jest w nim możliwość regulacji tego ciśnienia. Widziałem, że inne sterowniki mają takie regulacje wewnątrz.
    Tutaj o PC15 nawet nie mam instrukcja a w sieci są same złodziejskie strony niby oferujące ten manual ale w rzeczywistości są to"przerzutniki" na niebezpieczne stronki gdzie niby potrzeba rejestracji itp.wiadomo czym taka rejestracja się skończy- albo dostanę trojana albo finalnie żądanie kilkunastu dolców z pobranie niby tej instrukcji, której i tak nie mają.
    Dlatego tutaj proszę o pomoc bo może ktoś już robił taką regulację w tym modelu.
    Ja na razie nie odkręcałem dekla, ale jak nikt mi nie pomoże, to będę zmuszony to rozebrać a to wiąże się z wyłączeniem wody w domu. A nie chcę na razie siać"paniki".
  • Poziom 33  
    Niestety nie ma w tym sterowniku możliwości regulacji ciśnienia roboczego.To automat. Temat zamykam.