Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wasza opinia na temat pralki, suszarki BOSCH

J.Siemion 23 Nov 2018 14:37 1782 6
    J.Siemion
    Level 2  
    Szanowni Forumowicze,

Skuszony promocja 'black friday' kupilem taki o to zestaw: pralka+suszarka. Prosze o ocene czy dokonalem dobrego wyboru:
    Pralka Bosch WAT2876EPL & Suszarka Bosch WTW876E0PL.

Z gory dziekuje za Wasze opinie !!

P.S.
    Pralka WAT produkowana jest w Turcji z tego co wyczytalem tutaj na forum, a gdzie produkowana jest suszarka WTW ?
    Zbych034
    Level 38  
    Jak kupiłeś to nie czas na rozterki.
    J.Siemion
    Level 2  
    Moge jeszcze anulowac zamowienie jezeli Wasza opinia bedzie bardzo negatywna.
  • Helpful post
    Borutka
    Level 29  
    Rozważałem jakiś model serii WAT ze względu na system I-DOS. Ostatecznie wybrałem tańszą ale serii 8 WAW24540. Sprzęt wybrałeś nie najtańszy, to pewnie z jakości będziesz zadowolony.
  • Helpful post
    PanAGD
    Level 23  
    J.Siemion wrote:
    Pralka Bosch WAT2876EPL & Suszarka Bosch WTW876E0PL.

Sprzęty jak najbardziej ok. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to brak wymiennych łożysk w pralkach WAT. Nie jest to może koniec świata, i wcale łożyska nie muszą paść, ale fajnie jakby w pralkach za 2.5k+ były one wymienne ;)
    J.Siemion
    Level 2  
    Dziękuję za Wasze opinie.

Chociaż firmę BOSCH bardzo lubię (mam tej firmy lodówkę i zmywarkę - działają bezawaryjnie ~6 lat) to trochę zastanawiałem się nad AGD firmy Hoover.
    Moja "stara" pralka Hoover w wersji slim służy mi 8 lat - wygląda i sprawuje się super, żadnych problemów. Wymiana na nową jest podyktowana faktem, że będę chciał ustawić jeden sprzęt na drugim więc rozmiar musi być taki sam.
    PanAGD
    Level 23  
    J.Siemion wrote:
    Chociaż firmę BOSCH bardzo lubię (mam tej firmy lodówkę i zmywarkę - działają bezawaryjnie ~6 lat) to trochę zastanawiałem się nad AGD firmy Hoover.

Lepiej zostań przy Boschu ;)