Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Frezarka pionowa, frezarko wiertarka.

marian7k 24 Nov 2018 14:35 627 2
    marian7k
    Level 14  
    Mam obecnie Ous-1. To urządzenie dla majsterkowiczów i obróbki plastykowych detali. Potrzebuję coś mocniejszego i bardziej sztywnego za małe pieniądze. Niedaleko mnie gość wystawił www.olx.pl/oferta/frezarka-do-metalu-z-ruchom...chwytem-glowica-angielska-CID619-IDvEQpk.html chciałbym zobaczyć opinie na temat tej maszyny angielskiej, jaki silnik tam założyć (czy dwubiegowy) i jakiej mocy, czy stożek morsa we wrzecionie jest taki jak w polskich narzędziach, np.MK3 lub inny. Maszyna potrzebna do warsztatu naprawczego w gospodarstwie rolnym, używana sporadycznie. A moe w tej cenie coś innego?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Bartolomeo19399
    Level 2  
    Myślę, że do tej wielkości frezarki spokojnie wystarczy silnik około 1.5kw. Szczerze mówiąc za 4000 tysiące to się nie opłaca kupować tej maszyny. Po pierwsze nie jest kompletna, po drugie nie ma możliwości wypróbowania jej a po trzecie jak dobrze widzę nie ma do niej żadnego osprzętu ani nawet frezów. Mogę Panu podpowiedzieć, że za te pieniądze można w Niemczech kupić nie ruszając się z domu frezarkę w całkiem niezłym stanie z wyposażeniem trzeba tylko mieć nosa, śledzić nowe ogłoszenia no i być szybkim ponieważ ludzie nie śpią.
    marian7k
    Level 14  
    Dziękuję za odpowiedz, przepraszam że tak pózno (święta w szpitalu, dzisiaj wróciłem). Domyślam się że śledzenie niemieckiego rynku wtórnego jest wyłącznie w języku niemiecki, którego nie znam, ale to dobra wiadomość że jest taka możliwość korzystnego zakupu.