Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mrugajaca kontrolka auto kluczyk

arielgt1 24 Lis 2018 14:47 417 5
  • #1 24 Lis 2018 14:47
    arielgt1
    Poziom 2  

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie odnośnie problemu z immobilaizerem. Audi a4 b5 2.5 tdi AKN 150 KM. 1999 roku. Wymieniłem komputer sterowania silnikiem na lepszy do tego modelu, moze nie lepszy tylko podkrecony do większej mocy. I problem jest taki że samochód mi zapala i od razu gaśnie. Mruga przy tym kontrolka jak wyżej wymieniłem. Na oryginalnym kompie pali bez zarzutu. Co to może powodować ten problem doradzcie proszę jak wiecie. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

0 5
  • #3 25 Lis 2018 08:52
    arielgt1
    Poziom 2  

A co to jest Immo i kto byłby w stanie mi taki sterownik zrobić. Jaki fachowiec musi być?

Dodano po 1 [minuty]:

I czy sterownik może być wpisany do nie zainstalowanego komputera w aucie ?

Dodano po 10 [godziny] 52 [minuty]:

Dziękuję Radosław. Jeszcze jak byś mógł mi odpisać na dwa pytania wyżej wymienione to byłbym Ci wdzięczny. Dziękuję i pozdrawiam Ariel.

0
  • Pomocny post
    #5 25 Lis 2018 19:38
    Jarzabek666
    Poziom 27  

Dziwna sytuacja bo tunerzy jak robią sterownik to jednocześnie robią immo off. Wiec coś podejrzany ten nowy sterownik.

0
  • #6 25 Lis 2018 22:36
    arielgt1
    Poziom 2  

Dzięki Radosław za pomoc . Jak rozwiąże problem u fachowca to opiszę czy się udało. Pozdrawiam Ariel.

Dodano po 8 [minuty]:

Dziękuję Jarzabek 666 za sugestie . Sprawdzę to po wpisaniu sterownika do immobilaizera lub jego wyłączenia i sprawdzenia na hamowni. Efekty opiszę po wszystkim. Jeszcze raz dziękuję wam za pomoc bo bez was bym sobie nie poradził. Pozdrawiam Ariel.

0