Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Soundbar lg las655k - subwoofer

25 Lis 2018 13:58 1290 8
  • Poziom 4  
    Witam wszystkich. Mam problem z soundbarem lg las655k a konkretnie z subwooferem. Podlaczylem ten soundbar do swojego tv (samsung) poprzez bt i wszystko działało super, do momentu w którym nacisnalem przycisk funkcji żeby wlaczyc radio. W tym momencie subwoofer przestal niemal dzialac. Co prawda dziala on ale bardzo slabo, basy sa ledwo slyszalne i w zaden sposob nie moge tego zmienić. Czy miał ktoś podobny problem lub czy ktoś wie jak to zmienić? Ja już nie mam pomysłu... soundbar z subwooferem laczy sie poprzez bt, a sam zestal laczylem z tv przez bt, hdmi i kabel optyczny - za kazdym razem jest to samo

• Poziom 43  
    Próbowałeś resetu urządzeń, ponownego parowania ich e sobą?
  • Poziom 4  
    Tak próbowałem tylko ze one sa ze soba sparowane tyle ze subwoofer dziala bardzo slabo. Nie ma w opcjach możliwości poprawienia basu ani nic w tym stylu no i jestem w kropce

• Poziom 43  
    Przecież w instrukcji jest o tym jak zmienić ustawienia dźwięku w urządzeniu.
    https://www.lg.com/pl/wsparcie/instrukcje-obslugi?keyword=LAS655K&search=LAS655K&superCateId=
  • Poziom 4  
    Jest tam opis jak zmienić sound effekt ale wtedy subwoofer nadal dziala slabo i niewiele to zmenia. Nie ma jakiejś skali basu a mi o cos takiego chodzi

• Poziom 43  
    Ustawienia EQ użytkownika?
    Jakiego koloru dioda mruga na subwooferze?
  • Poziom 4  
    Ułatwienia eq tzn?

Dioda cały czas świeci na zielono,nawet jak z tylu subwoofera wciskam lub przytrzymuje przycisk pairing to dioda ciagle swieci na Zielono (chociaż w instrukcji pisze że powinna migac). Po wypieciu subwoofera z pradu i ponownym wlaczeniu, nadal swieci ciaglym swiatlem

• Poziom 43  
    Spróbuj sparować go zgodnie z instrukcją.
  • Poziom 1  
    Ja wiem jak to zrobić. Zeby bass byl mocny wciskamy klawisz z KSIĘŻYCEM na pilocie i wylanczamy tzw cisze nocną:)