Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Digital Audio + Analog In, czy da się podłączyć jedno i drugie do komputera?

26 Lis 2018 10:07 249 4
  • Poziom 2  
    Witam, mam pytanie czy da się podłączyć do komputera wieżę 2.1 na wyjściu optycznym oraz jednocześnie głośniki 2.1 analog in? Bo wyczuwam odczuwalny spadek mocy oraz jakości przy podłączeniu wieży denon na wyjściu analogowym, jest taka możliwość by podłączyć wyjście optyczne + analog jako główne urządzenia do odtwarzania jednocześnie ?
  • Poziom 23  
    To samo urządzenie? Po co?
    O jakim spadku mocy piszesz? Jak wykonane połączenie jest obecnie?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Trochę w pośpiechu założyłem temat i wyjaśniam o co mi dokładnie chodzi. Mam dwa zestawy głośników, jeden komputerowe a drugi wieżę denon i chodzi mi to by podłączyć wieżę denon to komputera wejściem optycznym ( bo jak podpinam analogiem to przedniego wejścia na słuchawki to dźwięk z denona jest bardzo cichy ) a głośniki komputerowe mam podpięte normalnie do komputera wejściem z tyłu ( takim zielonym ) analogiem. Chciałbym zrobić tak by wieżę podpiąć wejściem cyfrowym do komputera ( Kabel Digital Audio ) a głośniki komputerowe zostały tam gdzie są, bo problem jest taki że jak podpinam to tym sposobem co napisałem to w komputerze mogę wybrać tylko jeden zestaw głośników do odtwarzania muzyki ( albo wyjście cyfrowe albo analog ) a chciałbym by z tego i tego zestawu grała muzyka i nie wiem czy jest możliwe ustawić stereo w takim przypadku jeżeli by się dało?
  • Użytkownik usunął konto