Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GRUNDIG T55- 732/5 text

01 Wrz 2005 16:31 1510 4
  • Poziom 21  
    Witam poszukuję pilnie schematu do telewizora grundig t55- 732/5 jestem początkującym elektronikiem , czy może ktoś mi wyjaśnić co oznacza to chasis i dlaczego szukamy schematu po chasis a nie po typie telewizora . Dziękuję
  • Pomocny post

VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam
    Jest to chassis CUC7303, ten schemat powinien pasować:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=62848#62848
  • Poziom 21  
    Predator dzięki za tak szybką odpowiedz a konkretnie chodziło mi o to że był człowiek który naprawił telewizor u rodziców i trochę skasował części wymienił za około 10 zł a naprawa cała wyniosła 200 zł dlatego chciałem sobie potrwenować na schemacie na podstawie tych części co mogło paść czy możesz mi jeszcze odpowiedzieć na temat tych chasis gdzie szukać tego numeru i po co on jest z góry dziękuję
  • Pomocny post

VIP Zasłużony dla elektroda
    Sory, troszku nie zrozumiałem pytania, zapraszam na GG 3821732, nie będziemy tu w nieskończoność klikać posty, jestem na 0.5 h.
  • Poziom 21  
    Predator dzięki za tak szybką odpowiedz a konkretnie chodziło mi o to że był człowiek który naprawił telewizor u rodziców i trochę skasował części wymienił za około 10 zł a naprawa cała wyniosła 200 zł dlatego chciałem sobie potrenować na schemacie na podstawie tych części co mogło paść czy możesz mi jeszcze odpowiedzieć na temat tych chasis gdzie szukać tego numeru i po co on jest z góry dziękuję