Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szumy taniego radia. - Radio BT usb szumy na niskim poziomie glosnosci.

27 Lis 2018 16:37 255 12
  • Poziom 3  
    Witam. Posiadam tanie chińskie radio z możliwością bluetooth usb SD, Gra naprawdę w porządku, ale gdy słucham muzyki ( z USB ) na niskim/ średnim poziomie głośności to szum w tle muzyki jest naprawdę denerwujący, Jedynie jak dam sopran na maksymalny minus a bass na maksymalny plus to szum o polowe słabnie, jednak dalej jest dokuczliwy a jakość muzyki wtedy kaleczna, jest jakiś sposób aby to zniwelować? Nie chciałbym zmieniać radia bo jest naprawdę ok, poza tym mankamentem.

• Poziom 43  
    Radio tak tanie że marki i modelu nie posiada?
    Da się zniwelować - wymienić radio albo odfiltrować napięcie bo pewnie tu jest problem.
  • Poziom 3  
    Właśnie tak tanie, że myślałem, że podawanie modelu nie ma właściwie sensu, w środku jest jak każde inne, a model to chyba tylko obudowy się tyczy, ok, a napięcie jak odfiltrować ? Czasami też szum zmienia się względem obrotów silnika.

• Poziom 43  
    Wklej zdjęcia wnętrza, jestem ciekaw czy tam jest jakikolwiek filtr.

• Poziom 43  
    Co całe radio nie licząc panelu?
  • Poziom 3  
    Tak, mnie też na początku to dziwiło, ponadto dziwił mnie drugi fakt, dlaczego końcówka mocy jest przykręcona do cienkiego metalu, a co najśmieszniejsze, ona się w ogóle nie grzeje !

• Poziom 43  
    Cóż, jakość tego wyrobu pozostawia wiele do życzenia...
    Wpisz sobie na znanym portalu aukcyjnym "filtr przeciwzakłóceniowy 12V".
  • Poziom 3  
    Mam dużo części od odtwarzaczy samochodowych pioneer, kenwood, od telewizorów też, może gdybym dostał jakiś schemat, zrobiłbym to sam ?

• Poziom 43  
    Google grafika "filtr zasilania 12V" - od wyboru do koloru ;)
  • Poziom 3  
    Kiedyś zrobiłem z google grafiki transmiter FM, dzisiaj nie marnuje sobie czasu na takie rozwiązania, chciałbym coś za co ktoś poręczy.

• Poziom 43  
    Przecież taki filtr to nic więcej niż cewka, kondensator, dioda.
  • Poziom 3  
    Ok, mimo wszystko dzięki za pomoc.