Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen jumper 2.2 - Nie odpala, świeci kłódka

27 Lis 2018 20:05 522 5
  • Poziom 6  
    Witam, po wymianie sterownika silnika świeci kłódka i auto nie odpali. W czym leży problem, przypuszczam że sterownik który kupiłem jest uszkodzony. Na poprzednim sterowniku ciężko odpalał i silnik nierówno pracował. Dlatego wymieniłem na inny i teraz jest jeszcze gorzej. Co mam zrobić, szukać innego sterownika?
  • Spec od samochodów
    Kolega chyba raczy żartować? W sterowniku silnika jest immobiliser. Czy kolega go usunął lub dopisał?
  • Poziom 6  
    Nic nie usunąłem, w sierpniu był robiony remont silnika, ale parę dni później silnik zaczął nierówno pracować. Wszystko było posprawdzane, wtryski, itp. Nie można było podpiąć się do komputera, ale auto zapalało, pracowało nierówno. W końcu kupiłem inny sterownik i wymieniłem, teraz świeci kłódka i nie zapali. Co to może być?
  • Spec od samochodów
    Załóż stary sterownik i wtedy diagnozuj przy pomocy innego majstra, bo ten ma chyba albo braki sprzętowe albo wiedzowe. Na innym sterowniku nie zapali.
  • Poziom 6  
    Zapali na tym co był wcześniej, ale bardzo ciężko i nierówno pracuje, dymi na czarno.
  • Spec od samochodów
    Kolego, to może być kilka lub kilkanaście możliwości. Znajdź kogoś kto się zna i ma lepszy sprzęt i diagnostyka będzie bezproblemowa. Tyle w temacie.