Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

6610i po flashowaniu straciła aparat :(

jaqp 01 Sep 2005 18:07 1248 10
 • #1
  jaqp
  Level 15  
  Kombinowałem już na różne sposoby ... MCU+PMM -> full defaults -> PMM+UCP v.4.20 ... kurka, nie wiem .... PM'a wpychac w to to? pzdr :D
 • #2
  morgan_exe
  GSM specialist
  Jak to stracila? nie ma go w opcjach? zobacz czy jej przypadkiem nie zapodales SW od 6610 bez 'i' :)
 • #3
  ptasznikos
  Level 18  
  Wgraj jeszcze raz najnowszy flash od 6610i. Tylko pamietaj zeby wgrac mcu, ppm i cnt. Jesli to nie pomoze to mozesz spróbować wgrac jej soft od 7250.
 • #5
  jaqp
  Level 15  
  Straciła = jest w opcjach, tuż po świeżym flashowaniu i przywróceniu fabrycznych aparat zaskakuje, a podczas działania [podglądu] pojawia się aparat niedostępny ... i juz dalej nie można uzyskać podglądu, wchodzi w tą opcję ale jest biały ekran i po chwili aparat niedostępny.

  Wersję softu mam 4.20 ... jutro spróbuję 4.10 a nuż zadziała.

  Co do sposobu wgrywania wgrywałem juz i mcu, ppm, cnt oraz na sposoby podane powyżej - bez zmian. Soft od 7250 ? Nie słyszałem - ale codziennie uczymy się czegoś nowego - przetestuje jak inne sposoby zawiodą.
 • #6
  tino2003
  Admin of GSM Group
  Ja wgrałbym jej najnowszy dostępny sofcik, tylko pamiętaj aby CNT było z taką literką na końcu jak plik PPM bo tak to powinno być i ja obstawiam że właśnie coś nie tak z plikiem cnt bo to on jest odpowiedzialny za takie rzeczy.
  pozdr
 • #7
  Jurek220
  Level 30  
  Niewgrywamy niższej wersji niż masz w fonie,jak instalowałeś już 4.20 to nawet nieprubój wgrywać tej 4.10,myślałem że wgrywasz jeszcze niższą dlatego zaproponowałem tę 4.10,być może coś z plikiem CNT jak kolega wcześniej napisał.
  Pozdr.


  Po wgraniu softu włącz ustawienia fabryczne i podaj kod,niewiem czy pomoże ale sprawdzić niezaszkodzi...
 • #8
  jaqp
  Level 15  
  Tino2003 - machnąłem juz parę słuchaweczekw i zawsze działały, ten gad oporny jakiś jest, dzięki :) .

  Jurek220 - w takim razie nie będę zaniżał [wiem że się nie zaniża :P] :).
 • #9
  jaqp
  Level 15  
  Dobra, problemów ciąg dalszy, robiłem co sie dało bez zmian ... wgrałem PM i uwaliłem [contact service] po fakcie się doczytałem, że lepiej nie kombinować z PM i 6610i, postawiłem go dopiero wgrywając soft i PM od 7250. Telefon zachowuje się idealnie tak jak w momencie trafienia do mnie na serwis, tzn. nie działa aparat [czyli mogę wydać jako niezrobiony - ale nie lubię odwalać maniany]. Jak wybrnąć z tej sytuacji? Teraz to już sprawa honoru :D. Pzdr.


  PS. Dzięki za dotychczasowe rady.
 • #10
  NOOKIA
  Level 28  
  mój kumpel miał to samo p[rzyniusł do mnie kome aparat nie działa fleshowałem kombinowałem i nic. a ten do mnie przychodzi i mówi że jak się ściśnie to działa wygrzanie i czyszczenie pomogło
 • #11
  Damiankca
  Level 26  
  Czytając twoje posty wychodzę z założenia że to nie wina softu. A raczej sprzętu. zobacz czy telefo nie był zalany albo czy go nie przywilgociło. wykomp go wygrzej i powino być widać czy coś się zmieniło. jeżeli nie to trzeba sprawdzić czy mechanicznie nie dostał w tył obudowy. może po prostu kamerka nie styka do płyty poprawnie.