Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot Partner 1.6 HDI - Wtryski

28 Lis 2018 10:41 1128 8
  • Poziom 3  
    Witam
    czy w peugeocie partnerze 1.6 HDI 2008 rok wtryski maja swoja kolejnosc ? czy jak jeden leje a kupilem nowy moge go wymienic bez problemu?
    bo wiem ze w niektorych autach wtryski sa przypisane do odpowiedniego cylindra
    Pozdrawiam
    Paweł
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    Wtryskiwiacz należy przypisac po wymianie
  • Poziom 18  
    odpali w trybie awaryjnym... należy go przypisać
  • Poziom 15  
    Jeżeli to edc16 to podmieni i jakoś będzie chodził tryb awaryjny wl się przy nie przypisanych wytryskach , kody instalacyjne 0000. Ale dla dobrej pracy wtryski lepiej zakodować niestety to nie simens gdzie liczy się tylko klasa wtryskiwacza.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    W tym modelu , nie ma żadnego kodowania , żadnego trybu awaryjnego , prowadzę warsztat sprawdzone.

Moderowany przez szymitsu21:

Sama procedura kodowania jest i powinna być wykonana.
    Reg 3.1.11

.
  • Poziom 17  
    Admin swoje a ja swoje i nawet pomocne się okazało .Jak adminie CI NIE PASUJE ja mogę się stad wypisać
  • Moderator Samochody
    diagnosta06 napisał:
    Jak adminie CI NIE PASUJE ja mogę się stad wypisać
    To się wypisz.
    Kody IMA to do czego szanownego kolegi zdaniem są? Słyszał o nich wogóle?
  • Poziom 17  
    myśle,żę na adwokata się kolego nie na dajesz
    Moderowany przez robokop:

A ja z kolei myślę, że jednak naprawdę czas się rozstać. 3.1.14. Nie wysyłaj wiadomości nie związanych z tematem, 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.