Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda SuperB 1.9TDI 2004r. Nie zamyka i nie otwiera drzwi

28 Lis 2018 20:29 456 2
  • Poziom 6  
    Witam. Problem jak w temacie, nie otwiera i nie zamyka drzwi od kierowcy z pilota. Gdy problem się pojawiał na początku losowo czasami nie otwierał lub nie zamykał tych drzwi. Teraz nie działa wogóle razem z oświetleniem w lusterku (living home) i podświetleniem pod drzwiami. Sprawdziłem wiązkę w drzwiach i na wszystkich przewodach jest przejście. Mikro styk w zamku jest sprawny. Wtyczki w module komfortu wyglądają ok, przeczyściłem je na wszelki wypadek. Gdzie mogę dalej szukać? Nie zagłębiałem się tam ale przekaźnik w module komfortu steruje wszystkimi drzwiami na raz tak? czy sie mylę? Czy moduł przy silniczku do szyby też ma wpływ na sterowanie centralnym zamkiem? Dodam że na podświetleniu pod drzwiami i w lusterku nie ma napięcia w momencie kiedy powinny świecić. Jaki ma to związek z centralnym zamkiem? Gdyż padło w tym samym czasie. Prosił bym o jakieś wskazówki gdzie mogę szukać dalej żebym nie musiał pół auta rozebrać ewentualnie schemat jeśli ktoś posiada. Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • Spec od samochodów
    Nadal czepiałbym się zamka lub modułu przy podnosniku.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 6  
    Witam. Po roku znalazłem czas żeby zabrać się za moją skodzine i rozwiązałem problem z centralnym. Sprawdzałem wszystko po kolei i rozebralem zamek. Okazało się że silniczek w zamku nie pracował po podpięciu na krotko. Rozebralem go i przeczyscilem bo komutator był zawalony i działa póki co :) nie wiem jeszcze dlaczego lusterko nie świeci i podświetlenie pod drzwiami. Wiązka jest ok i lusterko sprawne tylko napięcie nie dochodzi w momencie kiedy świeci druga strona.