Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Kinect 2.0 ciągły restart - w kółko się włącza i wyłącza

pablo1111 01 Dec 2018 20:55 1956 3
    pablo1111
    Level 10  
    Witam. Zakupiłem na jednym polskim znanym serwisie Kinect do mojego Xboxa One S i ku mojemu zdziwieniu, gdy Kinect doszedł okazało się, że prawdopodobnie jest uszkodzony. Kinect który zakupiłem był używany i przerobiony, tzn. wlutowany przewód z zasilacza o napięciu 12V, w zestawie również był przewód USB 3.0 do podłączenia Kinecta do konsoli. Moje pytanie brzmi, otóż rozebrałem go i zwarłem piny od tego bezpiecznika termicznego wg jednego filmu na YT, ale to nic nie dało. Czy osoby, które miały podobny przypadek mogłyby napisać co można było by jeszcze zrobić? Zasilacz który jest w tym zestawie ma napięcie 12V i na wyjściu 2A.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    sawek8
    Level 10  
    Witam, czy udało się rozwiązać problem?
    pablo1111
    Level 10  
    Witam. Problemem okazała się jednak chyba konsola , gdyż jak sprzedałem kinecta wraz z adapterem , kupujący nie zgłosił żadnego problemu . Pomimo aktualizacji konsoli , nie szło nic zrobić z tym kinectem , ciągle się wyłączał . Aż sprzedałem konsole , kinecta osobno ( w sumie dwa kinecty ) oraz adapter . Pozdrawiam . Kupiłem Xbox 360 z kinectem dla synka i od tamtej pory wszytko jest ok . Pozdrawiam
    pablo1111
    Level 10  
    Witam. Problemem okazała się jednak chyba konsola , gdyż jak sprzedałem kinecta wraz z adapterem , kupujący nie zgłosił żadnego problemu . Pomimo aktualizacji konsoli , nie szło nic zrobić z tym kinectem , ciągle się wyłączał . Aż sprzedałem konsole , kinecta osobno ( w sumie dwa kinecty ) oraz adapter . Pozdrawiam . Kupiłem Xbox 360 z kinectem dla synka i od tamtej pory wszytko jest ok . Pozdrawiam

Dodano po 40 [sekundy]:

Sprzedałem konsole