Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra j 2015 jakie radio, nie koniecznie android

02 Gru 2018 03:19 582 3
  • Poziom 13  
    Witam. Tematów jest opór ale wszystkie stare albo nie znajduję w nich odpowiedzi...
    Kupiłem samochód i okazało się, że nie obsługuje streamingu... Dla mnie tragedia!

Oglądam chińczyków ale jak tam coś wybrać???
    Gdyby deska była normalna to kupił bym alpinę i po temacie, ale tu mam problem.
    Idea radia z androidem mogła by być kusząca z jednaj strony, ale z drugiej... wiem co się dzieje z telefonami. Nie widzę, żeby radio miało by być trwalsze. Ja samochody zjeżdżam do końca, więc astrze wróżę ze mną 7 lat. Nie sądzę, żeby android to przetrwał, ale może się mylę ;)
    Poza tym odkryłem, że to radio w astrze steruje też trochę funkcjami samochodu. Nie chciał bym tego stracić.

Czy może mi ktoś podpowiedzieć co kupić? w co celować? radia za 2 tyś usd oczywiście odpadają, ale chińczyki są nawet po 700. Może tak do 1k usd z czegoś firmowego??? a może jest jakis chińczyk na androidzie który jest wart? Ma sprawny CAN i obsłuży co trzeba? nie wiesza się itp...

Problem mnie zaskoczył i w zasadzie pokonał.

A może da się do NAVI 650 dokupić jakiś adaptor???
    To było by idealne rozwiązanie ;)
    Jakieś pomysły? sugestie?
  • Poziom 13  
    No dobra, na innych forach wywiedziałem się już, że wystarczy mi zmienić radio na NAVI 950
    i będę miał to co potrzebuję.
    Na angielskim forum chcą, żeby im podesłać ustrojstwo i oni odczynią nad nim "swoje czary" i dopiero wtedy radio zdziała.
    W peugotach trzeba było podać VIN przy pomocy kabla do PSA. A w Oplu na czym te czary mają polegać?
  • Poziom 36  
    subratri napisał:
    Na angielskim forum chcą, żeby im podesłać ustrojstwo i oni odczynią nad nim "swoje czary" i dopiero wtedy radio zdziała.

Nic nie zadziała, bo w navi 650 moduł BT jest osobnym urządzeniem.

W navi 950 moduł BT jest wbudowany bezpośrednio w radio.
  • Poziom 13  
    no ale jak zmienię radio, na 950 to co ma nie zadziałać? Wymienię radio.
    Pytanie tylko jakie są problemy z uruchomieniem go...
    Strasznie irytujące jest podpinanie telefonu po kablu... Coś z tym zrobić muszę.