Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] GIGADEVICE GD25Q64 nie programuje się ponownie przez CH341A

OMMMM 02 Dec 2018 14:54 1788 5
    OMMMM
    Level 19  
    Witam posiadam programator CH341A do moich potrzeb spisuje się świetnie jednak mam kłopot z powtórnym programowaniem kości GIGADEVICE GD25Q64 od tv manta, nowa kość daje się zapisać i odczytać jednak jej kasowanie lub powtórne programowanie jest nie możliwe. Problem znany od jakiegoś czasu chciałem zapytać czy ktoś sobie z tym poradził gdyż nie znalazłem żadnego konkretnego rozwiązania. Zdaję sobie sprawę że ten programator może nie dać rady więc proszę polecić coś innego w rozsądnej cenie. Poszukuję też jakiegoś rozsądnego programu do obsługi programatorów najlepiej instalkę, taki w którym nie wyskakują chińskie znaczki. Jeżeli zamieściłem post w nie odpowiednim dziale proszę moderatora o przeniesienie i przepraszam za kłopot.
    dasej
    Level 32  
    Witam.

Chyba chodzi o to?

GD25Q64C
    Code: txt
    Log in, to see the code

W25Q64FV
    Code: txt
    Log in, to see the code

Chiński programator obsługuje pamięci W25Q64FV.
    Wychodzi że są minimalne różnice programowe podczas kasowania.
    OMMMM
    Level 19  
    Więc mam rozumieć że jest to problem programu jaki używam ?? Rozumiem to tak że programator robi to co program każe a skoro nie wychodzi z programu jakaś komenda to jest to wina oprogramowania. Dobrze a jaki programator polecacie coś lepszego co sobie poradzi może pora kupić już coś bardziej profesjonalnego tylko nie zrzućcie mnie z krzesła ceną tak do 500zł coś z najdę z programem w komplecie ??
    OMMMM
    Level 19  
    Sprubować mogę ale tv manta nie ruszy na tej pamięci tam działa tylko orgynał. Ten mój programatorek świetnie radzi sobie z biosami i sterownikami plc pierwszy raz mam z nim taki kłopot. Proszę polecić jeszcze jakiś programator i program do niego programator może być do wykonania zamętu jakiś schemat tak aby sobie dobrze radził.
    OMMMM
    Level 19  
    Pamięć W25Q64FV działa prawidłowo, jednak tv nie obsługuje tej kostki. Problem rozwiązuje programator SkyPRO HCS AVR SPI nie za tani nie za drogi. Tak więc programator CH314A jest ok jednak bardziej do serwisu PC bo nie ze wszystkim sobie radzi.