Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Battlefield V poprawa wydajności

02 Gru 2018 16:15 210 4
  • Poziom 4  
    Panowie mam pewien dylemacik, ale po kolei. Na kompie bez problemu moge grac w gry typu gta v czy bf 4 albo 1. Wszystko zawsze odpalalo i smigalo do dzisiaj gdy zainstalowalem BF V. Ogolnie gra dziala, dosyc plynnie, na minimalnych, jednak gdy zaczyna dziac sie akcja fpsy potrafia spasc nawet do 30. Rozdzielczosc 1920x1080 Obecna specyfikacja to:
    Intel Xeon X5470 3.33 podkrecony do 3.51
    Płyta Asus p5k64 WS
    Pamiec 4x Hynix HMT325U6CFR8C-PB 2 GB DDR3-1600
    Zasilacz 2x OCZ 500W
    Grafika HD 7850 2 Gb od Gigabyte.
    Raczej w zmiane procka czy ramu juz nie mam opcji, pytanie czy druga grafika 7850 moze dodac kopa w tej grze? czy raczej wymiana sprzętu? Chwilowo nie mam aż takich funduszy, ale co nieco mogę wydać.
  • Poziom 38  
    Karta graficzna i RAM na styk, procesor za słaby. Trzeba pamiętać ze nawet spełnienie minimalnych nie gwarantuje ze gra bedzie działać w 60+ klatkach w kazdych warunkach.
  • Poziom 31  
    altek22 napisał:
    (...) gdy zainstalowalem BF V. Ogolnie gra dziala, dosyc plynnie, na minimalnych, jednak gdy zaczyna dziac sie akcja fpsy potrafia spasc nawet do 30

Jest to normalne, nawet na mocno podkręconych współczesnych 4 rdzeniach.

Albo 8 wątków, albo 6 fizycznych rdzeni - wszystko poniżej to spadki (mniejsze lub większe) w obecnych grach multiplayer...