Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawiew Peugeot 607 - Peugeot 607 Nawiew nie włącza się, bezpiecznik sie przypala

02 Gru 2018 21:58 354 2
  • Poziom 2  
    Witam. Wczoraj przestał działać mi nawiew. Odkręciłem cały wiatrak i po podłączeniu na krótko normalnie kręci. Rezystor również okręciłem i wydaje sie że jest ok. Poczytałem troszkę na necie i dużo osób pisało że to może być bezpiecznik (wcześniej nie mogłem go znaleźć) więc poszukałem i znalazłem go pod maską, okazało się że jest spalony. Poleciałem kupić nowy i wziąłem na zapas 2szt, włożyłem nowy i odrazu się spalił. Miałem w zapasie jeszcze jeden więc odłączyłem od rezystora kostki i dopiero wtedy włożyłem kolejny bezpiecznik i niestety to samo, spalił się. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną? Dodam jeszcze że po otworzeniu maski miałem takie zaskoczenie że osłona silnika spadła mi widocznie jakoś w czasie jazdy i wisiała za silnikiem lekko przytopiona. Może tak być że gdzieś tam idą przewody od nawiewu i je nadtopiło czy uszkodziło i dlatego tak wywala bezpiecznik?
  • Poziom 11  
    Który dokładnie bezpiecznik Ci pali ? Rzadko jest tak ze bezpiecznik jest bezpośrednio od wentylatora, lecz zasila jeszcze inne rzeczy. Najwidoczniej masz gdzies uszkodzoną wiązke do masy i od razu robi zwarcie wiec nie próbuj z dokładaniem wiekszych bezpieczników.
  • Poziom 2  
    Bezpieczniki A40 w instrukcji pisze ze jest on od klimatyzacji wentylatora.