Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rower treningowy problem - Rower treningowy - problem z oporem

Graffik87 04 Dec 2018 08:07 2595 1
    Graffik87
    Level 1  
    Witam. Postanowiłem dzisiaj trochę odświeżyć mój stary rower treningowy. Rozkręciłem go i zauważyłem że jest oderwany pasek do regulacji oporu obciążenia (jak widać na zdjęciu ten czarny strzępek na dole). Nie mam pojęcia skąd wziąść lub kupić taki właśnie pasek i jak go założyć żeby to wszystko działało. Rower treningowy problem - Rower treningowy - problem z oporem
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    msbio
    Level 15  
    Witam
    Paski czasami pojawiają się w ofertach internetowych. Jeśli rower nie jest zbyt stary, można zapytać w sklepach sprzedających tego typu sprzęt.
    Ja pasek do swojego robiłem sam - kupiłem taśmę o odpowiedniej szerokości (taka jak np. do plecaka - bywają w pasmanterii), podkleiłem filcem, na końcu zamiast nabijanego oczka można zszyć i przełożyć pętlę z drutu (np. taką jak do paska od torby na ramię - taki trójkąt). Oczko można spróbować nabić u szewca. Drugi koniec taśmy mocuje się do ramy - u mnie był to zacisk umożliwiający wstępną regulację długości taśmy. Taśma musi opasać koło.
    Pozdrawiam