Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
e-miernikie-mierniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KTS 500 oraz karta KTS-CARD na PCMCI

02 Wrz 2005 00:12 11339 17
  • Poziom 12  
    Czy karta od kts 500 podejdzie do laptopa ? Jeżeli tak to skąd można wziąść sterowniki pod DOS-a ?
  • e-miernikie-mierniki
  • Poziom 18  
    Nie podejdzie, zanm gościa co przerabia Compaqi, żeby działały w nich te karty
  • Poziom 13  
    Mogę się dołączyć mam ten sam problem. Mogę dostać kontakt do tego gościa. Z góry dzięki.:D
  • Poziom 12  
    A ma może ktoś do KTS500 wsad do Biosu ? Nigdzie nie można znaleźć.
  • e-miernikie-mierniki
  • Poziom 18  
    Chcesz wsad do Biosu karty? Jeśli ten to podejrzewam, że nie do zdobycia
  • Poziom 12  
    Potrzebuje do laptopa KTS500
  • Poziom 18  
    To z tym też będzie problem, ten laptop jest specjalizowany i z ogólnie dostępnych rzeczy w sieci prawdopodobnie nic nie zdobędziesz
  • Poziom 27  
    w chwili obecnej na rynku pojawiło się ze względu na wprowadzenie protokołu CAN wiele kart KTS500 jednak ich montaż w laptopach nie jest prostą sprawą przedewszystkim niema sterowników tej kartyi wiąże się to z przerobieniem laptopa , compaki się nadają najlepiej no i oczywiście program ESI tu jest sprawa do polemiki ..koszt przerobienia ???? lepiej kupić jakąś 500Mhz i zainstalować na stacjonarnym i tak KTS 500 niewiele może w czasie jazy zdziałać dobrze robi opla vw bmw gorzej mercedesa reszte jak mu się uda, ale obecna cena jest kożystna i to jest zaleta
  • Poziom 12  
    A z dysku od laptopa KTS500 nie dało by się wyciągnąć sterowników ? Niestety dysk taki jak się wsadzi do innego laptopa to pokazuje tylko logo programu chyba ESI, i wiesza się. Za zgranie biosu z laptopa KTS500 bym zapłacił jakby ktoś mi zgrał. Jest to eeprom w podstawce, AM28F010. Zresztą ten KTS500 to archaiczny laptop na procesorze AMD K5 133MHz.
  • Poziom 18  
    Kolego, nie wiem czy ktoś się odwarzy zgrywać zawartość BIOSU, ze sprzętu wartego ponad 5 tyś. zł, bo od tylu już można kupić takiego KTSa
  • Poziom 13  
    Witam przez po

Dodano po 3 [minuty]:

Corki mi przerwały - pośrednika koleka koleki itd przerobil mi lapka i działa prawidłowo fakt wyszło taniej niz kupno orginalnego i działa tak samo.
  • Poziom 10  
    witam ma ktos namiary do kogos kto przerabia compaqi pod kts 500 na pcimca gg 1424333:cry:
  • Poziom 27  
    mogę ci przerobić jak co to zadzwoń 502 027 772
  • Poziom 9  
    Witam.Mam takie pytanie,mam zamiar kupić program bosch esi tronic ,tylko nie wiem czy ten program będzie działał na zwykłym PC,bo gdzieś czytałem że jeszcze jest potrzebna jakaś karta KTS a może laptop wystarczy
  • Poziom 9  
    właśnie pytałem i powiedział że wystarczy dokupić interfejs diagnostyczny dla danej marki i wystarczy,ale czytałem gdzieś na forach że niektóre funkcje programu są nieaktywne i potrzebna jest jakaś karta KTS
  • Specjalista - układy wtrysku Diesel
    krzysiek1502 napisał:
    właśnie pytałem i powiedział że wystarczy dokupić interfejs diagnostyczny dla danej marki i wystarczy,ale czytałem gdzieś na forach że niektóre funkcje programu są nieaktywne i potrzebna jest jakaś karta KTS

To zależy jaki wykupisz abonament. Dostajesz kod i działasz w takim zakresie jaki masz udostępniony. Esi Tronic będzie pracować w trybie symulacji nawet bez karty czy interface'a.