Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zielony ekran w aplikacjach microsofta. Co zrobic?

michu_99 05 Gru 2018 12:01 213 14
  • #1 05 Gru 2018 12:01
    michu_99
    Poziom 4  

Czesc, moze ktos bedzie wiedzial.
    Mam problem z wyswietlaniem video na laptopie. Na skype (gdy ktos mi udostepnia swoj ekran), lub w aplikacjach microsofta "Film i TV" albo "Zdjecia" zamiast obrazu pojawia sie zielony ekran. Zainstalowalem ponownie karte graficzna nvidia geforce gtx 1060 ti ale dupa, dalej nie dziala. Mialem rozniez taki sam problem z yt, ale juz go naprawilem i dziala cacy. Przy aplikacjach nie daje komp rady.

0 14
  • #2 05 Gru 2018 12:16
    MiroLord
    Poziom 19  

A my tu mamy szklaną kulę, by wiedzieć, jaki laptop kolega posiada?

Zielony obraz z kamery to problem ze sterownikami do kamery. Ale najpierw model laptopa proszę podać.

0
  • #3 05 Gru 2018 12:25
    michu_99
    Poziom 4  

Zapomnialem podac, MSI GV62 8RD-028NE.
    Moge dodac ze robie aktualizacje w sterownikach za pomaca Dragon Center, aplikacji msi, wiec raczej bledy powstawac nie powinny

0
  • Pomocny post
    #4 05 Gru 2018 12:36
    MiroLord
    Poziom 19  

Sterowniki do Nvidii najnowsze? Skąd instalowałeś?
    W laptopie masz oprócz Nvidii grafikę Intela - też wymaga sterowników. Zainstalowałeś?

0
  • #5 05 Gru 2018 12:47
    michu_99
    Poziom 4  

wszystko jest zainstalowane z aplikacji Dragon Center. To jest aplikacja MSI.
    Zielony ekran w aplikacjach microsofta. Co zrobic? Zielony ekran w aplikacjach microsofta. Co zrobic?

0
  • Pomocny post
    #6 05 Gru 2018 13:12
    MiroLord
    Poziom 19  

Spróbuj wyłączyć akcelerację (przyspieszenie) sprzętową.

0
  • #7 05 Gru 2018 13:45
    michu_99
    Poziom 4  

jak sie to wylacza?

Dodano po 24 [minuty]:

Znalazlem przyczyne! Moja karta graficzna Intel(R) UHD Graphics 630 jest chyba zepsuta. Wylaczylem sterownik i tej karty graficznej i wszystko dzialalo.

0
  • #8 05 Gru 2018 21:26
    Piotr160292
    Poziom 36  

Czyli procesor do wymiany, bo tam grafika siedzi...

0
  • #9 06 Gru 2018 17:56
    michu_99
    Poziom 4  

Witam. A wiec po dlugich szukaniach w internecie dalej nie wiem co powinienem zrobic.
    Moj komputer posiada dwie karty graficzne. Nvidie i Intela. Gdy wylaczam intela, zaczynaja mi dzialac programy microsofta wyswietlajace wideo (kamerka w skype, "Film i TV", kamerka w programie Aparat, gdy ktos udostepnia mi swoj obraz na skypie itd. itp.) Niby dobrze, bo wkoncu nie mam zielonego ekranu w tych aplikacjach, ale wtedy gdy intela wylacze, przestaje mi dzialac gra CS:GO. Komunikat wyskakujacy brzmi "Your graphics hardware does not support all features (CSM) needed to run this game". Co powinienem zrobic? aktualizacje sterownikow itd odpadaja bo juz robilem. Dlaczego karta graficzna nvidia geforce 1050 ti ktora jest taka niby dobra nie umie sobie poradzic bez intela? Dlaczego w ogole mam dwie karty graficzne? Pomozcie pls bo wkurza mnie fakt ze mam nvidia geforce 1050 ti ale z niej nie korzystam, na to mi wyglada przynajmniej, a zaplacilem za nia..

0
  • Pomocny post
    #10 06 Gru 2018 18:08
    Piotr160292
    Poziom 36  

Ja bym wyrzycił Adobe Flash player i wrzycuł od nowa. Miałem taką sytuację jak Ty z youtube i zmiana Flasha pomogła. Jak nie to faktycznie uwalona jest integra i wtedy niestety serwis i wymiana procesora, bo ta grafika Intela jest na procesorze pod postacią osobnego układu jakby. Chyba, że czujesz się na siłach rozkręcić laptopa to możesz samemu wymienić, chociaż ja wolałbym dla pewności oddać do seriwsu żeby to sprawdzili na spokojnie. Dużo więcej nie wezmą, a przynajmniej unikasz kłopotu że kasa w błoto, bo to samo.

0
  • #11 06 Gru 2018 18:16
    michu_99
    Poziom 4  

Ja tez mialem ten problem z yt, ale po prostu wylaczylem przyspieszenie sprzetowe w przegladarce. zadnego flasha instalowac raczej nie powinienem musiec, bo flash jest do przegladarek, a nie do aplikacji zainstalowanych fabrycznie na laptopie.

edit: smutno mi pogodzic sie z tym faktem ze trzeba cos wymieniac, bo lapek ma dopiero 4 miechy..

0
  • #12 06 Gru 2018 21:00
    Piotr160292
    Poziom 36  

No to na co czekasz? Serwis i tyle. Olać to. Ja bym się nie szarpał. Zabezpiecz sobie tylko dane, bo mogą skasować.

0
  • Pomocny post
    #13 09 Gru 2018 11:29
    MiroLord
    Poziom 19  

W MSI Driver i App Center widać, że sterownik do grafiki Intel masz nieaktualny. Zainstaluj najnowszą wersję.

0
  • #14 09 Gru 2018 18:47
    michu_99
    Poziom 4  

MiroLord napisał:
    W MSI Driver i App Center widać, że sterownik do grafiki Intel masz nieaktualny. Zainstaluj najnowszą wersję.

Dziekuje!!!

0
  • #15 09 Gru 2018 18:49
    michu_99
    Poziom 4  

MiroLord napisał:

Dziekuje!!!

Dodano po 1 [minuty]:

Jestem tepym butem ktory nie zobczyl ze sterownik intela NIE jest zaktualizowany...

0