Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki prostownik do akumulatorów od 20 do 150 Ah?

marian paszek 06 Gru 2018 04:10 30 0
  • #1 06 Gru 2018 04:10
    marian paszek
    Poziom 17  

Nie zapomniałem . Nie z tym narządem który masz w durnej świadomości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    To nie moja wina że tego typu prrzypadlości leczy neurolog -takie są wymagania NFZ.Powiem więcej-Mój dr.pierwszego i ostatniego kontaktu orzekł iż pomimo 40 letniej praktyki lekarskiej nie ma prawa skierować mnie na USG Doplera żył
    w przypadku zakrzepicy .Musi to zrobić chirurg naczyniowy .Czas oczekiwania w bydg .250dni.Poradzilem sobie-znalazłem we Włoclawku chirurgię naczyń gdzie czas oczekiwania był aż 28dni. 3 wizyty co miesiąc i po zakrzepicy-tyle ze trzeba było zrobić ok 100km w jedną str. .Lekarz ostatniego kontaktu przecierał okulary i pytał-jak pan to zrobił jak mu dalem zwrotną inf od naczyniowca z zaleceniami- bo ja mam pacjentw którzy czekają ponad rok. Niech się meczą z włożeniem nogi do buta jak nie potrafią szukać!!Co do twojej
    sugestii to powiem tak -neurolog tu nie ma nic do rzeczy ale skutki leczenia zakrzepicy przy pomocy preparatu cleanum jak najbardziej .
    1kompletny brak kontroli przez k-ka miesięcy nad zwieraczami .Wulotce wyraźnie napisane -chory nie wie kiedy udać sie do wc. Mija po ok 3-mcach
    2 zanik libido -mija po ok 3-4mcach i nie jest to problem neurologiczny tylko skutek leczenia zakrzepicy w/wym preparatem o czym stosowna ulotka również informuje
    3 nadciśnienie okresowe
    Ważne ze dalej idzie życ bez bólu-aczkolwiek nie da się już pedałować po schodach jak dawniej ,trzeba niestety zwolnić.No cóż- w końcu jestem2lata starszy od węgla kamiennego !!!!
    3.1.14. Nie wysyłaj wiadomości nie związanych z tematem lub w złym dziale forum.[T.M.]

----
    Wydzielono z tematu: Jaki prostownik do akumulatorów od 20 do 150 Ah?
    przez Topolski Mirosław dnia 06 Gru 2018 08:37