Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W

mispol1 06 Gru 2018 09:24 96 7
  • #1 06 Gru 2018 09:24
    mispol1
    Poziom 2  

Witam, proszę o pomoc w przywróceniu ustawień fabrycznych kamery jak w tytule.
    Brak przycisku reset bądź nie wiem gdzie jest ukryty.

0 7
  • #2 06 Gru 2018 13:28
    gradek83
    Poziom 36  

Domyślne IP kamery to 192.168.0.20
    Login: admin
    Hasło: admin

W instrukcji nic nie znalazłem jedynie z poziomu przeglądarki po zalogowaniu ustawienia domyślne można uruchomić.
    Może rozkręć kamerę i sprawdź od środka czy nie ma przycisku ewentualnie może na płytce o ile była z kamerą jest jakaś aplikacja do resetowania.

0
  • #3 06 Gru 2018 15:22
    mispol1
    Poziom 2  

Kamerę mam z odzysku brak dokumentacji oraz płytki. Poprzedni administrator zmienił IP oraz hasła.(nie ma możliwości uzyskania hasła ) IP znam.Jeżeli chodziło by o reset z poziomu przeglądarki to pikuś ale się tam nie dostanę bez hasła.W tym przypadku potrzebuję przywrócić ustawienia fabryczne.Rozkręciłem i nic tam nie ma co by przypominało jakiś mikrostyk do resetu.Chyba że kombinacja zwarcia jakiś pinów na płytce lub w kostce instalacyjnej foto poniżej.
    [img-0]

Dodano po 52 [minuty]:

gradek83 napisał:
    Domyślne IP kamery to 192.168.0.20
    Login: admin
    Hasło: admin

W instrukcji nic nie znalazłem jedynie z poziomu przeglądarki po zalogowaniu ustawienia domyślne można uruchomić.
    Może rozkręć kamerę i sprawdź od środka czy nie ma przycisku ewentualnie może na płytce o ile była z kamerą jest jakaś aplikacja do resetowania.

Kamerę mam z odzysku brak dokumentacji oraz płytki. Poprzedni administrator zmienił IP oraz hasła.(nie ma możliwości uzyskania hasła ) IP znam.Jeżeli chodziło by o reset z poziomu przeglądarki to pikuś ale się tam nie dostanę bez hasła.W tym przypadku potrzebuję przywrócić ustawienia fabryczne.Rozkręciłem i nic tam nie ma co by przypominało jakiś mikrostyk do resetu.Chyba że kombinacja zwarcia jakiś pinów na płytce lub w kostce instalacyjnej foto poniżej.

1
  • #4 06 Gru 2018 16:02
    gradek83
    Poziom 36  

mispol1 napisał:
    hyba że kombinacja zwarcia jakiś pinów na płytce lub w kostce instalacyjnej foto poniżej.
    Podeślij zdjęcia od środka tak aby było widać co jest na PCB

1
  • #5 10 Gru 2018 10:42
    mispol1
    Poziom 2  

gradek83 napisał:
    mispol1 napisał:
    hyba że kombinacja zwarcia jakiś pinów na płytce lub w kostce instalacyjnej foto poniżej.
    Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W

Dodano po 56 [sekundy]:

mispol1 napisał:
    gradek83 napisał:
    mispol1 napisał:

Czy mam się dobierać głębiej ???

0
  • #6 10 Gru 2018 12:57
    gradek83
    Poziom 36  

Odkręcasz cały tylny dekielek i cały moduł wychodzi. Nie wiem czy czasem jakiś czas temu nie robiłem podobnej kamery ta stopka statyw coś znajomy mi się wydaje.

EDIT.
    Znalazłem na telefonie tylko te dwa zdjęcia ale akurat za wiele nie widać i nie jestem pewny czy to akurat planety.

Spoiler:

Tak chyba coś mi się przypomina czy czasem tam nie ma baterii podtrzymującej ustawienia ale pewny nie jestem czy jest i czy czasem nie trzyma tylko ustawień daty zegara.

0
  • #7 12 Gru 2018 18:05
    mispol1
    Poziom 2  

gradek83 napisał:
    Odkręcasz cały tylny dekielek i cały moduł wychodzi. Nie wiem czy czasem jakiś czas temu nie robiłem podobnej kamery ta stopka statyw coś znajomy mi się wydaje.

EDIT.
    Znalazłem na telefonie tylko te dwa zdjęcia ale akurat za wiele nie widać i nie jestem pewny czy to akurat planety.

Spoiler:

Tak chyba coś mi się przypomina czy czasem tam nie ma baterii podtrzymującej ustawienia ale pewny nie jestem czy jest i czy czasem nie trzyma tylko ustawień daty zegara.

Witam
    Patrząc po zdięciach raczej wygląda na to samo Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W

Jeśli to co myślę że jest to bateria to jest wlutowana na stopce i nie mam pomysłu nadal na reset

Dodano po 4 [minuty]:

mispol1 napisał:
    gradek83 napisał:

EDIT.

Spoiler:

Witam
    Patrząc po zdięciach raczej wygląda na to samo Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W Jak zresetować Kamerę Planet ICA-HM315W

Jeśli to co myślę że jest to bateria to jest wlutowana na stopce i nie mam pomysłu nadal na reset

0
  • #8 13 Gru 2018 00:12
    gradek83
    Poziom 36  

Niby znalazłem :

You can use web management to set default values. If it isn’t work, you must use physical line. First. Please to turn off power, then you need to insert pink link to GND and turn on power over 30 seconds. Second, you need to pull pink line. The ICA-HM315W will go back default values.

Podeślij zdjęcia kabli masz tam coś różowego ?
    Różowy to chyba mikrofon zwierasz środek do GND masy.
    Czyli:
    1) wyłącz kamerę
    2) zewrzyj (o ile chodzi o sygnał mikrofonu) do masy GND
    3) włącz kamerę na 30s
    4) rozewrzyj zwarcie
    5) kamera powinna pojawić się pod http://192.168.0.20

możesz na PC włączyć ping: ping 192.168.0.20 -t

Tylko najpierw sprawdź czy nie ma w sieci jakiegoś PC z takim IP aby nie było konfliktu.

0